Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez mit csinál pontosan?...

Ez mit csinál pontosan? Lehetséges, hogy megrongálok vele valamit a gépen, ha rákattintok? Kevesebb helyet fognak foglalni a cuccaim a gépen? Vagy ha nem így, akkor, hogy csináljak rajta több helyet?

Figyelt kérdés

Asztal/Számítógép/Helyi lemez/ Tulajdonságok/Meghajtó tömörítése helymegtakarítás céljából


Azt hiszem windows 2007-esem van... :)

Eddig már minden feleslegesnek ítélt dolgot letöröltem a gépről, de még mindig azt írja, hogy:

1,97 GB szabad, méret 29,2 GB



2016. ápr. 3. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
először is menj be a Windows gyökérkönyvtárába (C:\Windows), ott töröld a Temp mappát, vagy annak tartalmát. Ezután Írd be a futtatás menübe, hogy %appdata%, enter. Ezután lépj egyet vissza, menj be az AppData nevű mappába, és az ottani Temp mappát szintén ürítsd. Ezek után mennyi helyed lesz?
2016. ápr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :D kipróbálom, de ebben a mappában pontosan mik is vannak? mármint... milyen típusú dolgok? csak mert vannak olyan programok az asztalon pl, amiket nem szeretnék törölni... és nem tudom, hogy az benne van-e ebben..
2016. ápr. 3. 23:59
 3/8 anonim ***** válasza:
A "temp" a "temporary file"-nak a rövidítése, vagyis átmeneti. Ezek normál esetben azok, amiket egy program használt korábban "segédprogramnak", aztán betöltötte ezekbe a mappákba. Már nincs rájuk szükség jellemzően, ami meg még használatban van, azt úgyse nagyon engedi kitörölni. Ha nagyon biztosra akarsz menni (szerintem fölösleges) nyiss meg törölgetés előtt minden fontos dolgot.
2016. ápr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2016. ápr. 4. 22:47
 5/8 A kérdező kommentje:
És a futtatás menüt hol találom?
2016. ápr. 4. 23:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha jól vettem le, Windows 7-ed van, nyisd ki a start menüt, alul találsz egy kis sávot, ahova lehet írni, na oda is jó. Vagy attól kicsit jobbra a start menüben is lesz egy olyan, de az előbbi egyszerűbb.
2016. ápr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ugh... nekem nincs ilyen sávom... :/
2016. ápr. 5. 19:20
 8/8 A kérdező kommentje:

Megtaláltam, köszi :D

Így sincs sokkal több helyem, de azért jobb a helyzet! :D

Köszönöm :)

2016. ápr. 5. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!