Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy Xbox 360 vezetékes...

Vettem egy Xbox 360 vezetékes kontrollert pc-hez és a d-padja elég lötyögős és pontatlan ez miért van vagy miért ilyen?

Figyelt kérdés
Napokba volt szerencsém megnézni egy Xbox 360 vezeték nélküli joy-t is azon egyáltalán nem lötyögött kényelemesen pontosan le lehetett nyomni. Ez szériahiba vagy a vezetékesek ilyenek esetleg meglehet ezt valahogy csinálni?

2016. ápr. 8. 10:55
 1/6 BM-Striker ***** válasza:

Vagy hamisítvány, vagy hibás.


Vidd vissza.

2016. ápr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
[link] oldalon vettem egy éve. Honnan tudom kideríteni hogy hamisítvány-e? Windows + játékok rendesen felismerik az analóg karok és a ravasz is elég jó nyomásérzékeny.
2016. ápr. 8. 11:09
 3/6 BM-Striker ***** válasza:

És mért csak most kérdezed?


Rögtön vissza kellett volna adni, miután észrevetted, hogy lötyög a kar.


Itt valaki átbaszott valakit.

2016. ápr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mivel akkor volt először dolgom x360 kontrollerrel nem tudtam mit várjak tőle és mivel nem is nagyon használtam a d-pad-et csak Mortal Kombat-ba elég gagyinak tűnik. Így értelemszerűen most kérdezek. Nem is tervezek több ilyen kontrollert venni ezek után. De ezzel nem haladok előre.
2016. ápr. 8. 11:43
 5/6 tamacraft ***** válasza:
Egy év használat után már nem meglepő, hogy használati jegyek fedezhetők fel egy kontrolleren.
2016. ápr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már ilyen volt a d-pad eleinte is... amit meg egy áruházban fogtam ott több százan megfogják és nem lötyögött és pontos rajta a d-pad
2016. ápr. 8. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!