Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Toshiba Satellite A200...

A Toshiba Satellite A200 laptopom processzora pár napja folyamatosan 90-100%-on megy és a hőmérséklete 72-79 fok között mozog, ezt SpeedFan mutatja. ?

Figyelt kérdés
Ott kezdődőtt a dolog, hogy hallatszik, ahogy a ventillátor folyamatosan 100%-on jár, pedig eddig mindig visszaesett a sebessége alapjáraton, de most meg sem áll. Már próbáltam kiírtani minden kapacitászabáló folyamatot, ellenőriztem a rendszert több vírusírtóval (Eset Online Scanner, Avast Free, Malwarebytes), már az avastot is kikapcsoltam egy időre, de semmi és nem gépeztem egész nap, naponta 1,5-2 órát használom.

2016. ápr. 14. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben szerintem gyors újrahúzás mindent kiderít. Vagy belépsz csökkentett módban és próbálj rendszer visszaállítást régebbi időpontra.
2016. ápr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!