Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop tisztítás?

Laptop tisztítás?

Figyelt kérdés
Laptopomat szeretném kitisztítani. Hűtő pasztám az van itthon jó minőségű. Inkább vigyem szervizbe vagy ezt itthon is meg lehet oldani? Ki mit javasol?

2016. ápr. 18. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez egy egyszerű laptop, nem mini atomerőmű. Könnyen meg lehet (és meg kell tudni) csinálni otthon.
2016. ápr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha találsz videót róla simán nekifoghatsz. Megcsinálható halandóként is, de nagyon oda kell figyelni azért.


Érdemes nézni a videót és jegyzetelni is akár. Az kiszerelt elemek csavarjait meg külön-külön tárold, az sokat segít, ha nincs gyakorlatod.

2016. ápr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen a tanácsot de jobb lesz szerintem ha szakemberre bízom a dolgot.
2016. ápr. 18. 21:14
 4/7 A kérdező kommentje:
hány évente kell tisztítani a laptopokat?
2016. ápr. 18. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem így megy. Ha poros, akkor kitisztítod, környezettől függ, nekem volt, amikor 2 havonta kellett.
2016. ápr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valami progival, po OpenHardverMonitor-ral vagy bármi mással ellenőrizd a proci hőfokát. Én akkor takarítom mikor már 80 fok közelében van ha játszok.
2016. ápr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
aida64 Extreme az én programom
2016. ápr. 19. 04:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!