Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok? Ezt a laptopot...

Mit gondoltok? Ezt a laptopot érdemes lenne megvenni játék céljára?

Figyelt kérdés
[link]

2016. máj. 4. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó kis laptop a mostani játékok 80-90%-át elviszi Ultrán , max beállítások mellett. De érdemes észben tartani hogy ez egy laptop (hamar lemerül ha nem kap hálózati feszültséget)ne támassz irreális elvárásokat.
2016. máj. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kösz a választ:)

Nem terveztem 0-tól 24-ig használni csak napi 3-4 órát kb

2016. máj. 4. 18:37
 3/9 anonim válasza:
hát figyelj én a linket nem néztem meg mert tudom hogy LAPTOPOT JÁTÉK CÉLJÁRA NEM SZABAD VENNI csak gammer laptopot ami 300 ezer forint éppen ezért az asztali gépet javasolom kivéve ha minden áron laptotpot szeretnél mert mondjuk szállítani szeretnéd vagy ilyesmi :/
2016. máj. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
sorry megnéztem hogy gamer de mondom laptopot játék céljára ne !!!!!!!!
2016. máj. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ez gamer laptop amit linkeltem majdnem 300 000,az a baj hogy asztali gép nem fér már el mert van 1 amúgy csak nem én használom:D ezért szeretnék laptopot tudok játszani is rajta meg filmezni is,de nem fogom agyonhajszolni
2016. máj. 4. 18:43
 6/9 A kérdező kommentje:
nem nagy játékokról lenne szó:D
2016. máj. 4. 18:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezzel a laptoppal inkább az a baj, hogy AMD alapú, ami még desktopon is gyenge, laptopokban viszont aztán tényleg kerülendő.


Nekem ez szimpatikusabb: [link]

2016. máj. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
azta,nem rossz ez se:D hát nem tudom..:D
2016. máj. 4. 19:29
 9/9 anonim ***** válasza:
+1 #7
2016. máj. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!