Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen fejhallgatot vegyek?

Milyen fejhallgatot vegyek?

Figyelt kérdés

Tonkrement a fulesem és szeretnék egy ujat venni. Hármat kiválasztottam, de nemtudom eldonteni...

1. Turtle Beach Ear Force Recon 100

2. Steelseries Siberia 100

3. Asus Cerberus


[link]


[link]


[link]


A Turtle-t néztem ki hamarabb, viszont a pántja olyan full muanyagnak néz ki.

Az SS-t ismerem, jo márka, de ez nemtudom jo választás-e.

Az Asus-nál meg az tetszik, hogy olyan a pántja mint az SS V3-nak, kényelmesebb, de ez nem tetszik annyira, mint az SS 100.

Az SS 100-t venném, de tudtommal nem a legjobb.



2016. máj. 9. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen árban "gamer" füles nem éppen jó üzlet (mondjuk sehol sem).

Superlux HD681

AKG K44-V2

Beyerdynamic DT 131


és hasonlókat nézz.

2016. máj. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nekem játékra kell, főképp, kényelmes fulesek. Nemtudom te hogy vagy vele de ilyen célra nem vennék ilyeneket amit irtál...Ezek meg nem a legszebb fejhallgatok, tudom nem azt kell nézni, de illeszkedjen már a gépem környezetéhez. Hamár szép fekete-piros itt minden.
2016. máj. 9. 20:49
 3/4 BM-Striker ***** válasza:

#2


Szín az utaló dolog ami számít ha füles a fejeden van , a játékoknak amúgy se elég jó hangja, hogy drága füles kelljen, és hacsak nincs valami jó hangkártyád, a jó fülhallatókat ki se fogod tudni használni.

2016. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érted, a fején van, és az a baja, hogy nem megy a gépéhez :D
2016. máj. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!