Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » I5 4450 8 giga ram és R9 380...

I5 4450 8 giga ram és R9 380 2G MSI Gaming Edition meddig fog számítani jó gépnek?

Figyelt kérdés
vagy egyáltalán annak számít? én úgy tudom hogy i7 felesleges, ha játékról van szó, max a 2 gigás videokártya lehet gond a jövőben, bár nem játszok olyan brutális mega gépigényű játékokkal
2016. máj. 12. 14:08
 1/5 A kérdező kommentje:
4460*
2016. máj. 12. 14:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen kaliberű kérdésekre az ezotéria témakörben sokkal pontosabb választ tudnak adni.
2016. máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
FullHD-ra egy-két évig elég lesz.
2016. máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

felbontás és grafikai beállítás függő.

FullHD-ben a Witcher3-at már most nem tudja mindig max 60fps-en futtatni, népesebb helyeken ez a konfig már most néha leugrik 52-55 felé, a jövőben meg ki tudja.

Ez most egy erős közép konfig, ha nem ultra csili-vili beállításokra törsz, akkor jól kiszolgál pár évig.

2016. máj. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez itt középkategória, év végére, ahogy jönnek az új procik (AMD Zen, Intel Kaby Lake) és videokártyák (Nvidia Pascal, AMD Polaris) már annak is csak az alja lesz.


Játékokban még egy-két évig elégséges teljesítményt tud nyújtani, de az újadd darabokban már ma is kompromisszumos.

2016. máj. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!