Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a konfig alkalmas a GTA 4...

Ez a konfig alkalmas a GTA 4 futtatására? Milyen játékok indulnak el ezen a laptopon?

Figyelt kérdés
HP 250 G4 típusú laptopom van. Paraméterek a linken.. A videokártyám csak 128 MB nem 1 GB, csak a megosztott annyi. 4 GB DDR3 memória van a készülékben és egy 500 GB-os merevlemez. A Processzor Intel Celeron DualCore.. Ez a konfig elvinné a GTA 4-et? Milyen játékokat lehetne ezen a laptopon futtatni? Tudom, hogy nem annyira erős, de csak elvisz valamilyen játékot.. OP.: Windows 10 Home..

2016. máj. 12. 20:08
 1/9 A kérdező kommentje:
2016. máj. 12. 20:10
 2/9 BM-Striker ***** válasza:
2016. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Áh, gta4 et biztosan nem. Barátnőmnek g6-osa van, ennél erősebb vga-val, és azon éppen játszható volt a legkisebb grafikán. 128mb-al én szerintem el sem fog indulni sajnos :I
2016. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy az 128mb-os lenne. Dinamikusan növekvő, szóval terhelés alatt felmehet 1gb-ra. Elvileg a ram-ból venné el. Szerezd be a GTA IV-t és próbáld ki. Low grafikán talán viszi élvezhetően. De az is lehet, hogy a sokkal optimalizáltabb GTA V jobban menne rajta...
2016. máj. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó.. :) Teljesen igazad van.. Találtam egy videót, ahol az én konfigomon futassák a GTA V-t 30 Fps-el.. :) https://www.youtube.com/watch?v=cXmPwWKPVkc
2016. máj. 12. 21:44
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak a processzor más, ahogy elnéztem, de ugyanúgy Intel, szóval nagy különbség nem lehet. :)
2016. máj. 12. 21:46
 7/9 BM-Striker ***** válasza:

#5


A videóban lévő Celeron erősebb.


Ott 1000M van ,ami 35w-os Ivy Bridge alapú, míg a tiéd 6w-os Airmont alapú.


A te IGP-d fejlettebb, de az alacsony TDP miatt nagyon alacsony őréjélen jár, és processzorod magjai gyengék.

2016. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 BM-Striker ***** válasza:

[link]

Tiéd a Intel HD Graphics 400 (Braswell)

1000m: Intel HD Graphics (Ivy Bridge)



[link]

2016. máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a videóban a legalacsonyabb grafikán ment kb 30 FPS-el, ha valamit feljebb ment már szaggatott.
2016. máj. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!