Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek megéri erre a...

Szerintetek megéri erre a laptopra beruházni? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék egy új laptopot venni, egy erős gépre gondoltam, ami rendesen visz a SW: Battlefronthoz és GTA 5-höz hasonló játékokat. Tudom, hogy ha tényleg erős gépet akar az ember, akkor asztalit érdemes venni, de én most kifejezetten laptopot szeretnék. A laptop: [link]

Szerintetek ez a gép megéri? Megállná még a helyét játék terén?



2016. máj. 15. 21:17
 1/3 Lord Hidan ***** válasza:
Nem rossz esetleg ha van keress olyat amiben inkább gtx 960M van nem baj ha csak i5 van mellette
2016. máj. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is hasonló laptopom van annyi különbséggel, hogy a videókárta 850m. Nagyon szépen mennek rajta a játékok, dark souls 3, pollen, stb. Szerintem megéri megvenni.
2016. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi van, csak i5-4210U/nvidia gt 840m kombóval. Ez játékok alatt 65C-ig megy fel, nem vagyok benne biztos hogy a hűtése elég lest egy 4 magos procinak + a gtx 950m-nek.
2016. máj. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!