Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel core i5 6500 proceszorho...

Intel core i5 6500 proceszorhoz milyen alaplapot és hűtőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék sok pénzt költeni alaplapra. Előre is köszi
2016. máj. 18. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem a processzortól függ az alaplap. Bármelyik 1151 jó alá.
2016. máj. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gigabyte GA-B150-HD3P nekem mondjuk ő lesz a gépemben.
2016. máj. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A hűtőből sokak szerint elég a gyári, én viszont nem tartozom közéjük. Mindenképp 600 grammnál kisebbet nézz (vetemedés miatt ha nincs cpu kereted vagy mi a szar az amit az msi kitalált), én a deepcool gammaxx szériából ajánlanék valamit, vagy ott van az alpenföhn sella. Mivel azthiszem 65 wattos, ezért nem termel túl nagy hőt, így ezek tökéletesen megfelelnek.
2016. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy alaplapra nem szánnál sok pénzt, szerintem egy jó cpu+lap kombó jó pár évig szolgálhat, így én nem spórolnám ki. Főleg mert ha rosszat veszel, akár károsíthatja a többi komponenst. Gondolom ilyen 200 körüli végösszeg fog kijönni, ott már a 20ezres kategóriában néznék lapot és tápot is.
2016. máj. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Alaplapból nem tud mellényúlni, még az H110M PRO-D-n is elég fejlett a vrm. Ráadásul Skylakehez nem is kell olyan nagy.

Emiatt nem feltétlenül kell rábeszélni olyanra, amire nincs is szüksége. Nem túl szellőzős ház esetében pedig alap dolog, hogy lecseréljük az egyébként is semmiresejó hűtőt.

2016. máj. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az alaplapra olyan max 20e-t szántam
2016. máj. 18. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:
20 ezer alatt csak H110-et találsz.
2016. máj. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!