Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megérte Manli GTX 770 4gb-os...

Szingler Richárd kérdése:

Megérte Manli GTX 770 4gb-os videókártya 80k ba? Mennyivel rosszabb mint egy híresebb gyártó kiadása? Kezdek aggódni, mivel a Dark Souls 3-ban 10 perc játék után illesztőprogram hibával kidob, és utána a Geforce Experience nem ismeri föl a kártyát

Figyelt kérdés

#NVIDIA #GTX #Megérte?
2016. máj. 19. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Borzalmasan rossz vétel volt.
2016. máj. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
750 ti újonnan 40k körül van (vagy annyi se), márkás, garis stb... és ha jól emlékszem highon játszom a dark souls 3-at, volt h megallas nelkül 6-8 órát, vagy épp letettem a kontrollert de a játék ment így akár 12-t is... Nagyon rossz vétel volt...
2016. máj. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom még garas. Vidd vissza, esetleg tölts le régebbi drivert
2016. máj. 19. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk a 750Ti és a 770 között van egy "kicsi" különbség. Igaz 80k így sem olcsó, de szerintem 70-75k-t biztosan megér egy 770-es újonnan. Én valószínűleg inkább R9 380X-t vettem volna vagy még inkább egy kis ráfizetéssel GTX970-t...
2016. máj. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyjából 60-65 ezret ért volna meg a kártya újonnan, vagyis a GTX960 2 és 4GB-os változata között. A Manli modellek, amiket eddig láttam, referencia hűtésűek voltak, vagyis inkább a 60-hoz közelebb. Elvileg a kártyának csak annyi "baja" kellene, hogy legyen, hogy referencia, egyébként a teljesítményének a GTX960 és R9-380 között kellene ingani.


Vagyis a hibád valószínűleg szoftveres.

2016. máj. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért érezted úgy, hogy ezt neked feltétlenül meg kell venned?
2016. máj. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megfelelő választásnak tűnt, a különböző tesztek, gameplayek alapján, AMD-t nem akartam venni. Egyébként minden más játék tökéletesen fut, igaz még nem próbáltam sokmindent, jelenleg a Dying Light van terítéken. Csak a Dark soulsnál lépett fel ez a hiba.
2016. máj. 19. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!