Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Microsoft Toolkit használata...

Microsoft Toolkit használata biztonságos?

Figyelt kérdés

Hello.

A kérdésem az lenne hogy ugyebár felraktam a windows-t és a Microsoft Toolkit programmal aktiváltam, amivel nem is volt gond. Viszont amiatt aggódom hogy a programmal nem e jött le valami vírus esetleg. Mediafire-ről szedtem le, egy tutorial videó leírásából. Lefuttattam már egy jó pár viruskeresőt (Avast (registrált változat)Eset smart security(szinten licens-es) Spybot-ot is, meg avg-t is), egyik sem jelzett vírust a rendszerben. Ennek ellenére elképzelhető hogy valami keylogger vagy másfajta wírus feltelepült mikor aktiváltam a windows-t ? Csakmert mediafire-ről szedtem ?


UI.: bocsánat hogy igyen hosszan írtam le. Köszönöm hogy elolvastad, és köszönöm a válaszokat előre is. :)


(jah azt elfelejtettem Win10-ről van szó.)



2016. máj. 22. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:

elképzelhető

igen

eredeti letöltőhelye a mydigitallife

2016. máj. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mintha xanax-ot vennél a piacon. Ott sem tudod, mit kapsz...
2016. máj. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a hivatalos oldalról szeded le (Mydigitallife), akkor ott nem valami belepiszkált verzió van, hanem amit a fejlesztő hozott létre.
2016. máj. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Akkor ha jól értem ha mydigitallife-ról szedem akkor nem kell tartani vírustól ?
2016. máj. 22. 10:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Windows aktiválására viszont a DAZ loadert ajánlanám. Az eredeti linket a dirtywindows oldalon találod.

2016. máj. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen néztem de nem biztos hogy menne a 10-el is. De egy próbát megér.
2016. máj. 22. 11:14
 7/9 anonim ***** válasza:

a daz loader is a mdl-on van fent :D

win10-el nem megy

2016. máj. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. Ezért használom a Microsoft toolkit-et a mydigitallife-ról.
2016. máj. 22. 12:15
 9/9 anonim ***** válasza:

DAZ-zal a Vista és a 7-et lehet aktiválni.

Windows 8/8.1/10-en nem működik a DAZ, ezekre a Microsoft Toolkit van.

2016. máj. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!