Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Folyamatosan telik be a c...

Folyamatosan telik be a c meghajtóm, pedig már mindent letöröltem, windows 10 új gép. Alig van már hely. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
sziasztok, sajnos vettem egy acer aspire es 11-et. sajnos mint kiderült, a 32 GB c meghajtó nagy részét elviszi a windows. már tényleg mindent letöröltem, amit lehetett. a downloadokat, a cookiekat, a nem kellő appokat, office 1 hónapos cuccot, mindent, csak hogy legyen hely. erre 8 GB helyet tudtam szerezni a 32ből. Jó. most, 2 héttel később megnéztem, már csak 3 GB hely van rajta. mit tudok tenni? gondolom, a windows update-k miatt. de mit lehet tenni, hamarosan teljesen használhatatlan lesz a gép, ha betelik. ha nem törlöm ki azt a sokmindent, akkor már betelt volna. segítség!

2016. máj. 27. 20:13
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
kipróbáltama c cleanert, egy fél gigát törölt le.
2016. máj. 28. 00:26
 12/20 A kérdező kommentje:

a disk cleanupban találtam 17 gb previous windows installationst, amit azért nem értek, mert én eleve win10-zel vettem a gépet.

ezt nyugodtan kitörölhetem?

2016. máj. 28. 00:57
 13/20 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Nem un előtelepített volt? A telepítő a meghajtón van, és az első bekapcskor onnan települ. Újrahúzáskor egy bill komb-val lehet indítani...de nem ismerem a gépedet, mire emlékszel?
2016. máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Amúgy érzésre igen, mivel a lemezkarbantartó nem hinném, hogy belepiszkálna a rendszerben. El fog tartani egy darabig...
2016. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ja... a >>>visszaállítási pontok törlésére<<< gondoltál...azt is érdemes. Az utolsó kivételével az összeset törli. A rendszervédelem-nél//beállításoknál a csúszkát húzd le minimumra.
2016. máj. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
köszi. ma már csak 1,65 gb van, pedig folyton törlök, kész őrület. próbálok mindent, amit írtál, mindjárt.
2016. máj. 29. 09:56
 17/20 A kérdező kommentje:
csináltam egy system downgrade-et, mert azt hittem, visszamegy win 8 vagy 7-re, de maradt win 10, viszont felszabadult 10 giga. szóval egyelőre megoldódott, köszönöm!
2016. máj. 29. 11:37
 18/20 anonim ***** válasza:

Telepítsd újra, az a legbiztosabb, egy tiszta telepítéssel...formázással.

Talán jobb a win 8.1..., az legalább gyorsabban frissít, mint a 7.

2016. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
köszi szépen az eddigieket. hiszek neked, de ha már van egyszer rajta jogtiszta 10-es, akkor inkább nem akarok rá se venni se lopni 8-asat.
2016. máj. 29. 21:18
 20/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk igaz..., akkor telepítsd újra 10-zel.
2016. máj. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!