Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen alaplapot és ramot...

Milyen alaplapot és ramot vegyek? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Gépet építek és nem tudom egy Intel Core i5 4460 proci és egy ASUS GeForce GTX 950 DirectCU II 2GB GDDR5 128bit PCI-E videókártya mellé milyen alaplapot válasszak és milyen Ramot (16Gb-ot szeretnék)

-Egy olyan alaplara van szükségem amin legalább 4 darab ram foglalat van és legalább 32 gb ramot képes használni, befogadni !(nem gaming alaplapot szeretnék mivel az túlmegy a kereten)

-Milyet vegyek ami jó ár/érték arányú és tökéletes videó vágásra és játékok futtatására magasabb grafikai szinten és felbontáson .

16gb ramot szeretnék venni csak nem tudom milyet válasszak ... ? Azt hallottam ha 4x4Gb -ost veszek azzal jobb teljesítményt érek el ,mint 2x8gb-al

-Nagyon fontos az ár is tehát nem szeretnék fölöslegesen túl sokat sem kiadni



2016. máj. 28. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:

ASRock B85 Pro4

2x8gb DDR3 Kingston Fury black 1600MHz ram.

4x4-gyel nem érsz többet, mivel csak 2011-es foglalatnál van quad channel támogatás, + neked nem APU-s AMD procid van/lesz.

2016. máj. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi ez szerintem is jó lesz ! :)
2016. jún. 10. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!