Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja van a gépnek?

Mi baja van a gépnek?

Figyelt kérdés

Mikor bekapcsolom, ezt írja ki:

"services.exe - hibás bináris fájl

Az alkalmazás vagy a DLL C:\Windows\AppPatch\AcAdProc.dll nem érvényes Windows bináris fájl. Ellenőrizze ezt a telepítőlemezén."



2016. máj. 30. 11:05
 1/3 MGéza ***** válasza:
Laptop előre telepített windowsal? Esetleg volt merevlemez csere vagy új meghajtó csatlakoztatás? Valami egyéb hardverváltoztatás?
2016. máj. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem laptop, ez egy 12.-ik éves PC... kb négy éve újra lett telepítve, de nem én csináltam, nem értek úgy hozzá. Annyit tudok, hogy került bele egy plusz videókártya, hogy gyorsabb legyen. Sajnos ilyen kérdésekre, hogy hardverváltoztatás volt-e, nem tudok válaszolni. Netre használom egyedül, azon belül kisebb dolgokra, általáabn informálódom, wikipédia, egyszerűbb infók a google-n, szórakozásképpen online nézek filmeket. Nagyjából ennyi, sem facebookot nem használok sem olyan túlterhelt oldalakat, mint pl a youtube, és semmit nem is töltök le vagy ilyesmi, amivel vírust vagy akármit összeszedhet.

Ezt a hibát viszont idáig nem írta ki, tegnapelőtt egyszercsak kikapcsolt, vagyis jobban mondva újra indította magát, közben kiírt mindenfélét, ami nekem kínai. Kb 10 perc után végzett, ment egy darabig, tudtam netezni, majd ugyanezt még megcsinálta háromszor. A mai napot megúsztam, nem csinálta ezeket mint tegnap, de tartok tőle, hogy mi lesz majd ezután.

Sajnos nincsenek hozzáértő ismerőseim, és nem tudom, hogy kihez fordulhatnék. Ezért megköszönném, ha valaki tudna ezirányban segíteni valamit, hogy mi a teendő, vagy mitől tudnám orvosolni a dolgot.

2016. máj. 31. 01:30
 3/3 MGéza ***** válasza:
Nos akkor egyszerűen csak haldoklik a gép. ELső körben tápra gondolnék, a hirtelen, főleg resetszerűen jelentkező újraindulások erre szoktak utalni, esetleg túlmelegedésre, vagy valami kritikus hardverhibára. Egy ilyen gépnél szinte gyakorlatilag bármi megadhatta magát, bele kéne nézni, lehet pár kondi felpúposodott már a lapon és az járja a végét. Szerintem ne erőltesd, vidd el valakihez aki tudja mit nézzen rajta, mert az ilyen üzenetek annak előszelét szokták hordozni, hogy a hibás hardver esetleg mást is magával ránt, mint például a winyót, ami érzékeny az ilyesmire.
2016. máj. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!