Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Normális táp 10ezer ft alatt?

Normális táp 10ezer ft alatt?

Figyelt kérdés
Nem gamer gépbe kell. de egy 3,9 ghz-s 4 magos AMD-t kell neki elbírnia, 4 GB 1333-as RAMot, videókártya nincs. 400W feletti kéne ha esetleg mégis bővíteném később. Én már el vagyok veszve a sok márka közt, ajánljatok valamit. köszi

2016. jún. 5. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
CX 430
2016. jún. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vagy FSP 350 -es.
2016. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"400W feletti kéne"


Te nagyon nagy hülyeséget beszélsz, már ne haragudj. Ha még egy tápegységre se futja, akkor nem kell neked 400W-nál több. GTX1080-nak elég egy 400W darab.


Egyébként ezek a legolcsóbb, határeset tápegységek, amik nem tesznek kárt a gépben:


Antec VP

BeQuiet! System Power 8

Chieftec A80 (CTG)

Chieftec Force (CPS)

Cooler Master B

Cooler Master GX New Storm

Corsair CX

DeepCool Aurora

Enermax MAXPRO

EVGA Bronze

FSP Hexa+

FSP Hyper

Seasonic ECO

Super Flower Amazon

Thermaltake Smart SP

Xigmatek Maverick S

Xilence Performance "A"

Zalman GLX

2016. jún. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

cx 430 is 10e felett van :D

ennyiért max Be Quiet! 300W System Power Bulkot kapsz. Tegyél hozzá még 5 ezret és normális tápot is kapsz, amivel lehet bővíteni később. (pl corsair cx 430-at ahogy írták, vagy be quiet system powerek, xfx, stb)

2016. jún. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
XFX TS 430 kapható most 13k-ért. Ennél olcsóbb minőségi nincs 400 felett újonnan.
2016. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
bár érzem hogy a kérdező nem tudja kiszámolni hogy mekkora táp kell neki már abból kiindulva hogy még csak nem is pontos processzor típust írt hanem órajelet..
2016. jún. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha tippelnem kellene akkor egy AMD A10 7800-ról van szó aminek keveri az alap órajelét meg a turbó órajelét, és igen csak sok dologgal nincs tisztában mert a minőségit még hagyján, de még normális 400W-os tápot se lehet találni 10 ezer alatt.
2016. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

na észlények tisztázzunk egy két dolgot. tisztába vagyok a gépem teljesítményével. a processzor AMD A8 5600K és nem, nincs felhúzva, gyárilag ennyi, írjátok be googleba. nem vagyok csóró, nem azért nem akarok 10 ezer feletti tápot venni mert kenyérre kell a pénz, hanem mert nem használom sokat a gépemet, illetve tervbe van egy laptop vásárlás, és ezért nem akartam többet költeni rá. ha meg nem lenne rá pénzem ahhoz se lenne közötök, örüljetek neki hogy nektek van ;)

viszint aki értelmes választ adott annak köszönöm

2016. jún. 13. 20:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Annak a maximális fogyasztása 100W, jobban járnál egy magas minőségű 300W tápegységgel, 10 ezertől kaphatóak.
2016. jún. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"na észlények"

kedves barátom örülök hogy én próbálok segíteni és ilyen kedves megszólításokat kapok ilyenkor kívánom hogy bárcsak írtam volna hogy vedd meg a legolcsóbb 700w-os tápot ami megsüti a géped az első indításnál.


"tisztába vagyok a gépem teljesítményével"

akkor tisztában vagy vele hogy 150w-ot sem eszik a géped

ha bővítenéd akkor a maximális bővítésekkel amit a foglalat bírna sem valószínű hogy lenne 300w fogyasztásod(erre a foglalatra a legerősebb procival is maximum a gtx950 vagy gtx960 lenne amit még elbír a proci szóval még épp hogy de elég lenne a 300w)


ha nagyon 300w feletti tápot akarsz akkor corsair cx 430 vagy xfx ts 430 de ez alá nem érdemes adni 300w felett

2016. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!