Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot erdemes venni...

BRG Games kérdése:

Milyen laptopot erdemes venni 90-100 ezer forint korul?

Figyelt kérdés
Eddig kineztem egy lenovo g50-45 laptopot , amd 4 magos 1,8 ghz-ces processzoral , 8 gigabajt rammal , amd radeon r5 vga-val (2gb) . Nem tudom megeeri-e megvenni mert elvileg az anyaghasznalat nem valami jo. Es a billentyuzet is eleg rossz minosegu , mert kicsit süllyed középen (egy teszt alapjan) Milyen laptopot ajanlotok ebben az arkategoriaban? (Film , regebbi jatekok , zene meg ilyesmikre hasznalnam)

2016. jún. 8. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:

ilyen árban régebbi játékok se nagyon mennek.

Igazából amelyik neked tetszik, itt nem nagyon találsz jót. Lenovo, acer, stb.

2016. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha olcsón kéne masszív laptopot vennem, Toshibában gondolkodnék, de a Lenovo is jó. Fujitsu, ha találsz ennyiért, azok nagyon össze vannak rakva. (nem Kína)
2016. jún. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Használt üzleti laptopot vegyél, a te céljaidra pont az volna az ideális, tartósak is, régebbi játékok alatt nem tudod, hogy milyenekre gondolsz, sorolj fel párat, hogy tudjuk, de amúgy az újak közül ennyiért semmilyen normális laptopot sem kapsz, HP Elitebook 8460P 70ezer körül van
2016. jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :D regebbi jatekok alatt rfactor , minecraft , cs 1.6 , cs go (ujabb de kis gepigenyu :D) gta sa , gta iv
2016. jún. 8. 21:51
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Nekem G50-70 van 2 éve, nagyon sokat nyüstölve, és nagyon tartós, a billentyűzet is csak akkor süllyed, ha erősen benyomod szándékosan, amúgy nagyon kényelmes.
2016. jún. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
megrendeltem a g50-45öt , nagyon tetszik , csak nincs optikai meghajtó és nem tudom hogy tegyek rá windowst , ettől függetlenül nagyon masszívnak tűnik , semmi gondom vele , az aksi is elég gyorsan tölt fel és nem hamar merül
2016. jún. 21. 19:23
 7/7 anonim ***** válasza:
USB-n tudsz telepíteni.
2016. jún. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!