Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért dob le a net véletlensze...

Miért dob le a net véletlenszerűen?

Figyelt kérdés

UPC-s modemem van, arra rá van kötve állandóan egy PC. Szinte minden nap egyszer ledob és csak akkor áll helyre ha a másik TCP foglalatba dugom bele a hálókábelt.


A laptopon (ami wifivel csatlakozik) nincs ilyen hiba. A modem már egyszer ki volt cserélve, a hálókártyám a legfrissebb driverrel működik, a TCP kábelből legalább 3-mat kipróbáltam.


Automatikusan induló programok közül semmi olyat nem látok ami ezt előidézheti (és a másik portba való dugás miért oldaná meg ha háló v driver hiba?)


2016. jún. 11. 20:18
 1/1 anonim válasza:
Szerintem telefonálj be/valahogy vedd fel a kapcsolatot és ők majd megnézik mi a gond. Többet nem tudok javasolni mert semmi ötletem nincs hogy miért lehet.
2016. jún. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!