Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Gigabyte GM6900-as...

Van egy Gigabyte GM6900-as egerem, a gép felébresztése után nem működik! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Hibernálásból való ébresztés után bár bekapcsol az egér (kap áramot), de nem működik, nem reagál semmire Windows alatt. Egyetlen megoldás, kihúzni és visszadugni, az meg szokta oldani, de ez nem az igazi megoldás.


Több USB portban is lett próbálva, az eredmény mindig ugyanaz.



2016. jún. 12. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy eszközkezelő és hardverváltozások keresése. Az op rendszer lehet a ludas talán.
2016. jún. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hmmm... érdekes a helyzet. Amúgy Windows 7 x64-ről van szó és M6900-as egér, nem GM.


Lényeg, hogy registryben túrkáltam és hozzáadtam egy beállítást. Windows indulásakor ki, majd vissza kapcsolja az USB-s eszközöket és az egér így működik!


Vagyis működött! Másnap nem volt jó. A gép teljes áramtalanítása után lett rossz megint, úgy néz ki, hiába a registry beállítás. A registry kulcs hozzáadása után 10x hibernáltam, próbálgattam, mindig jó volt. BIOS-ban is próbáltam az alvó állapottal kapcsolatos dolgokat állítgatni, sikertelenül. Az egér továbbra is tökéletesen működik egy kihúzás, visszadugás után.


Kipróbáltam más géppel is, hibernálás után jó volt. Bár a szoftvere, ami a jobbra-balra görgő gombok működéséért felel, nem működött ébresztés után, újra kellett indítani a programot.

2016. jún. 14. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!