Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a problémája a...

Mi lehet a problémája a laptop töltésének? (részletek leírásban)

Figyelt kérdés
A laptopban 3 éves akkumultor van. Ha benne van az aksi, és felrakom tölteni 2-3 mp-ig mutatja a töltést, majd utána azt mutatja, hogy csatlakoztatva van 220V-ra, de nincs töltés, és az aksi töltöttsége nem változik (7-8%)

2016. jún. 13. 09:40
 1/3 pinkpancser ***** válasza:
Lehet alaplap probléma is, de valószínűbb, hogy az aksi kuka. Ha van ismerősödnek ilyen gépe akkor cseréljetek aksit és kiderül hol a baj. Amúgy milyen laptop?
2016. jún. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nincs ismerősöm akinek hasonló aksija/gépe lenne.

Dell Inspiron 3521

Hogy tudom kiszűrni az alaplapi problémát ha senkinek nincs ilyen aksija?

2016. jún. 13. 18:22
 3/3 pinkpancser ***** válasza:
Dell-hez nem néztem még, de HP gépekhez van progi ami meg tudja nézni a cellák feszültségét, akku állapotát, töltőáramot, terhelést... Ha van hozzá akkor érdemes lenne rákeresned. Alaplaphibát viszont nem fogod tudni megállapítani, csak másik aksival. De dellnél ez ritka. Inkább acer, asus, fujitsunál találkoztam ilyen alaplap hibával.
2016. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!