Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért melegszik még mindig a...

Miért melegszik még mindig a laptopom?

Figyelt kérdés

Nemrég lett a laptopom kitakaríttatva és ki lett cserélve a hűtőpaszta, de még mindig túlmelegszik és kikapcsol, sőt, most hamarabb túlmelegszik, mint takarítás előtt (fél óra hearthstone-tól kikapcsolt). Miért van ez?


Laptop:

64 bites windows 7

4 gb ram

Intel(R) Core(TM) i3 CPU M 380 @ 2.53GHz 2.53 GHz

Intel(R) HD Graphics (Core i3)



2016. jún. 13. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:

jó régi szegény :D

Hol használod? Asztalon, ágyban stb a minimum egy normális aktív hűtőpad alája. Hallani ahogy felpörög a venti? lehet nem dugták vissza az alaplap dugaszára és nem megy, láttam már ilyet :)

2016. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ágyban használom. Fekszem a hátamon és úgy rakom, hogy az alá berakott hűtőpad (ilyen propelleres) hátsó részét nekitámasztom a behajlított lábamnak, hogy legyen alatta hely, kb 25-30 fokos dőlésszögben. Rendesen pörög a ventilátor. Bár ma egyszer játszottam kb. 10 percet (team fortress 2) és megnéztem és ha jól láttam, mintha nem pörgött volna. Meg egyébként korábban (takarítás előtt, most lett először takarítva, ezelőtt csak párszor belefújtam levegővel) akárhányszor melegedett, mindig csak akadozásig jutott, nem jutott el addig, hogy kikapcsoljon, utána egy perc eltelt és nem akadt, aztán pár perc után megint akadt és ez ismétlődött. Mostani helyzetben kb. maximum 20 perc után kikapcsol bármiféle lassulás meg egyebek kísérete nélkül. Takarítás előtt bármeddig lehetett például World of tanks-el játszani, de most két meccset sem lehet lejátszani.


UI: a szerelő a hangfalat felejtette el visszadugni. :D

2016. jún. 13. 21:47
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma reggel bekapcsoltam. Most nem pörög.
2016. jún. 14. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!