Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amd fx8320e r7 360oc vidikárty...

Amd fx8320e r7 360oc vidikártyát kihajtja maxon? Esetleg erősebb vgat is kihajt maxon melyiket?

Figyelt kérdés
2016. jún. 15. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A processzort a felhasználáshoz kell választani, a videokártyát a felbontáshoz. A kettőnek egymáshoz semmi köze nincs.
2016. jún. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 |Orfeusz| ***** válasza:

Annyira nem konkrét dolog ez a "kihajt maxon". Általában egy GTX980 mellett sincs CPU limit, de bizonyos helyzetekben, bizonyos játék alatt mégis előfordulhat. Pl. Battlefield játékokban előny a minél erősebb CPU.

Ha még nincs meg a gép, FX-8320 helyett i5-öt ajánlanék, ha nem csak jó CPU-hasznosító játékokkal akarsz játszani (mint a BF4) és nem akarod húzni, ezzel jobban jársz, és még talán olcsóbban is kijössz. Az FX alá drágább lap kell, meg egy hűtő, mert a gyári elég kis gagyi. (+ 9-10e ft) Ha az utóbbiak fennálnak, akkor lehet, hogy megéri az FX.

2016. jún. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi én is az i5 re gondoltam csak ahoz min kb 50000res vga kell mert 360oc kevés hozzá legalábbis ezt halottam szerinted?
2016. jún. 16. 00:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, én már leírtam, hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz.
2016. jún. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát ha i5-öt tennél mellé annyi hogy stabilan futna a játék így meg droppok lesznek ahogy gondolod.. ha ráér várj az RX 480-ra még megjelenik és beáll az ára, és nézz mellé procit.. i3 vagy i5

Vagy most veszel i5-öt meg valami gyengébb kártyát és később váltasz kártyát.. mondjuk akkor már a használt piacon is végignéznék

2016. jún. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!