Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » LG 25UM58-P monitor vélemények?

LG 25UM58-P monitor vélemények?

Figyelt kérdés
Egy ultrawide monitort kerestem ami viszonylag keveset fogyaszt és olcsó. Ezt találtam. IPS panel és 2x hdmi. Valakinek van esetleg élménye vele kapcsolatban? Jó választás lenne? Videóvágáshoz kellene, macbookkal kötném össze.

2016. jún. 16. 20:41
 1/5 Lord Hidan ***** válasza:
Tapasztalatom nem sok van vele viszont párszor szemügyre vettem már élőben és elég kicsike
2016. jún. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ezzel szemezek. Azt mondták, hogy kb olyan magas lesz mint egy 19"os rendes monitor, így aki attól nagyobbtól jön annak picinek fog tűnni.
2016. jún. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nekem a jelenlegi egy 16 colos laptopkijelző szóval nekem ettől feljebb bármi megváltás, és ebben az árban szerintem egész jó.
2016. jún. 16. 20:58
 4/5 anonim ***** válasza:

De ez ultrawide (21:9). Ott a 25 col nem lényegesen nagyobb. Ami azt illeti (ha jól számoltam), hogy a te monitorod (16:9) területének körülbelül a kétszerese. Ezzel szemben egy 25 colos FHD (16:9) monitor a két és félszerese.


Vagy ha úgy tetszik, egy 25 colos 21:9 monitor megegyezik egy 20 colos 16:9 monitorral. Csak egy kicsit megnyújtották.


A lényeg, hogy nem sokkal nagyobb.

2016. jún. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem sokkal nagyobb, de a hasznos terület majd kétszerese lett. Kb olyan mint két (4:3-as) monitor egymás mellett káva nélkül(amit meg is tudsz csinálni a két hdmi port miatt)
2016. jún. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!