Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A problémám, hogy laptopon...

A problémám, hogy laptopon jelenleg windows 10-et használok és a sima fülhallgatómat, headset-nek érzékeli (szerintem) és emiatt, ha be van dugva a füles nem működik a mikrofon. Mit kéne állítanom, hogy jó legyen? (többi lent)

Figyelt kérdés

Windows 8.1-nél megjelent az rögzítőeszköznél 2 mikrofon és a gép-et pipáltam be és akkor tökéletes volt, de windows 10-nél csak az beépített jelenik meg és ha bedugom egész egyszerűen átvált arra (a nem létezőre, mert fülesemen nincs mikrofon) és így nem tudom használni a beépítettet.

Mit gondoltok mi lehet a gond? Szívok vele már jó ideje, de nem tudok megoldást :S



2016. jún. 20. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Néztél hozzá drivert? Esetleg hátha a 10 nem talált hozzá.
2016. jún. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BM-Striker ***** válasza:

A hangkártya driverét frissítsd.


Ha bedugsz valamit, akkor elő kéne jönnie egy ablaknak, ahol ki lehet választani, hohy hogyan használod a bedugott esközt

2016. jún. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amikor frissítettem még egy újraindításig itt is jó volt, majd eltűnt a 2. mikrofon a lehetőségek közül... Legfrissebb driver van fent!
2016. jún. 20. 00:33
 4/7 lali51 ***** válasza:
Telepíts a chevolume programot azzal lehet állítani a hang eszközöket.
2016. jún. 20. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

válaszd ki a beépített mikrofont

így: fáj kezelő -> vezérlőpult -> Hardver és Hang -> Hang

ott rákattintasz ara az eszközre jobb klikkel amit használni akarsz és kiválasztod azt hogy "engedélyezés" írj rám privátba ha még mindig nem jó mert van még pár motszer amivel meg lehet csinálni

2016. jún. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

válaszd ki a beépített mikrofont

így: fáj kezelő --> vezérlőpult --> Hardver és Hang --> Hang

ott rákattintasz ara az eszközre jobb klikkel amit használni akarsz és kiválasztod azt hogy "engedélyezés" írj rám privátba ha még mindig nem jó mert van még pár motszer amivel meg lehet csinálni

2016. jún. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldanom! A windows megint alkotott és felrakott egy rossz drivert, ezt letöröltem és utána már is megjelent a 2 mikrofon a hangkezelőbe, így tudom váltogatni, hogy a gépét vagy a fülesét akarom használni! :)
2016. jún. 22. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!