Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Merevlemez probléma? [Többi...

Kaiu kérdése:

Merevlemez probléma? [Többi lent. ]

Figyelt kérdés

Sziasztok az a problémám hogy van 1db 150gbos merevlemez a gépemben és van a helyi lemez (C:)

És van egy másik aminek az a neve hogy Adatok(F:)

4 user volt a gépen (Admin rendszergazda,vendég,csaladtag1,csaladtag2) a 2db csaladtag torolve van mert nem kell, csak a vendeg meg a rendszergazda van és a helyi lemez C 14gb csak

És az Adatok F meg 136gb. És mindent a helyilemezrement az meg meg van telve az F meg ures hogy kéne megoldani hogy 1db lenyen a ketto ne legyenek kulon és ne vesszenek el az adataim? Vagy hogy minden a F re keruljon? Windows xp s3



2016. jún. 21. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha két merevlemez van akkor nincs túl egyszerű dolgod. De nem lehet hogy két partíció van inkább?
2016. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs 2 lemezem, 1db van csak valahogy kettévált... és a végét lefordítod mert nem értem :D azt a patríciót
2016. jún. 21. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:
aomei partition assistant a neked kellő program. Ott kérhetsz meghajtóegyesítést. Nem 100%, hogy nincs adatvesztés, ezt semmi nem tudja garantálni, de egy próbát megér.
2016. jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom, gond letudva az asistans program bevalt de nem a patriciok osszevonasa hanem az F tarhelybol levettem 110gb ot (tpatricio atmeretezese) es utana ranyomtam a C re ott meg patricio osszevonasa es osszevontam a 110gb szabadot es a C t így lett megolva, mégegyszer nagyon koszi :)
2016. jún. 21. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!