Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopokban csak integrált...

Laptopokban csak integrált videokártya van? és a videokártyát lehet bennük cserélni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak integrált, hanem vannak ilyen mobile "M" jelölésű videokarik azokat nyomják be jobb laptopokba, cserélni csak elvileg lehet, gyakrolatilag nem nagyon.
2010. ápr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondta nem, de ezeket már csak ezért is nehéz cserélni, mert külön nagyon nehéz rájuk bukkanni. Ha sikerül, akkor sem biztos, hogy megy vele, mert a laptopok nem olyanok mint az asztali gépek. Inkább a játékkonzolok és a PC-k közt van félúton.
2010. ápr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyákvágást elég ritkán vállalnak, és veszélyesebb, mint egy agyműtét, tehát gyakorlatilag lehetetlen a csere.
2010. ápr. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kedves első hozzászóló!


Nekem "M" jelölésű laptopom van és arra lennék kíváncsi, hogy esetleg nem tudna ajánlani egy szaküzletet (Budapesten), ahol elvileg cserélnének nekem videókártyát=)

2010. okt. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nem igazán tudok, mert nem szokták vállalni szinte sehol, illetve egy ilyen videokártya borzalmasan drága.
2010. okt. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!