Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gép lefagyás probléma?

Gép lefagyás probléma?

Figyelt kérdés

már orrba szájba hajszolom a témát mert még mindig rossz. vagy 5 pc fórumnál kerestem választ semmi. pcxnél is kérdeztem ott se tudtak segíteni.

gépem:


első naptól ilyen

Win 10 64bit

Akyga AKY001BK fekete számítógép ház

AMD Athlon II X4 860K processzor

Asus A58M-K alaplap

Asus R7 260X OC 2GB DDR5 R7260X-OC-2GD5 videokártya

Chieftec CTG500 80p oem <--Chieftec GPA-500S8 500W OEM-ről lett cserélve

Cooler Master Hyper 103 RR-H103-22PB-R1 processzor hűtő

Corsair XMS3 4GB DDR3 1600MHz CMX4GX3M1A1600C9 memória

Samsung SH-224DB/BEBE fekete OEM DVD író

Western Digital 1TB 64MB WD10EZEX merevlemez

Az egész gépet elküldtem garizni (pcx) azt mondták táp kértem másikat.Visszajöt másfél hónap után. Így is rossz hát persze. Játék közben nem fagy le CSAK HA NEM JÁTSZOK..Lefagyáskor berregő hangot ad ki a hangszorókból, ujrainditás szükszésges. Próbáltam/kizárva: vírusok(3 vírusírtóval néztem) windows újratelepítés(win7ről 10) bios frissítés,Memtest86/más memória/más memória slot, hőmérsékletek 50-60 fok játék közben, HDD programokat néztem, HDMI/vga összeköttetés



2016. jún. 25. 22:27
 1/3 redghost ***** válasza:

Lehet hogy a HDD bad sector-os.Azt javaslom próbáld ki egy másikkal ha lehetséges.

Persze ez nem biztos lehet hogy proci vagy alaplap okozza (vagy valami teljesen más) de egy próbát megér,így eggyel csökken a találgatások száma.

2016. jún. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy szoftveres HDD vizsgálat nem elég?
2016. jún. 25. 22:49
 3/3 anonim ***** válasza:
A berregés jellege számít. Ha épp hangot játszik a gép, és adott pillanatban megáll, és egy pici részletet ismételget, az processzor problémára utal. Ha viszont csak bejön egy random, analóg berregés (mintha rossz rádiót hallgatnál), akkor a házad elektromos hálózatában keresném a hibát, meg hogy egyéb készülékekkel van-e baj. Égés, zárlat és a többi...
2016. jún. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!