Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv! Én elég ez a régi gép az...

Üdv! Én elég ez a régi gép az legújabb játékokra, vagy vegyek újat?

Figyelt kérdés

Én annó 2008-2009 környékén vettem magamnak egy nagyon-nagyon drága gépet,használtam is 1 évig,de amint elkezdtem dolgozni laptopot kellett venni több idő nem maradt játszani.Otthon porosodik ez a gép,és most a gyereknek vennék egy jobbat,mert ő is játszogat már Rainbow Six Siege,Witcher Fifa NFS battlefield/Cod szóval hasonlók


Intel® Core™ i7-965 Processor Extreme Edition

(8M Cache, 3.20 GHz, 6.40 GT/s Intel® QPI)

SAPPHIRE Radeon HD5970 OC 2GB 512bit DDR5

16GB Kingston ram

Mellette van 500GB-nyi merevlemez


Gondoltam átpakolom valami stílusos házba esetleg valami frissebb tápegységet veszek bele.

Vagy inkább váljak már meg az egésztől,és vegyek újat?Mire elég ez ma?

FHD monitora van a kölyöknek.


2016. jún. 26. 16:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#9 igen, én is msi b150 gaming pro-t akartam, csak véletlen asus lett belőle.

Tápra nem tudok reagálni, nem is találom a 450wattos verziót, de biztos van :)


hdd azért lett green, mert az megbízhatóbb, és a rendszer úgy is ssd-n lesz, így a bluenak nincs sok értelme, a black meg már nem ez az árkategória.

2016. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Elég a videokártyát kicserélni benne, a processzor és a ram elég a mostani játékokhoz is
2016. jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!