Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártya probléma? Többi lent

Videokártya probléma? Többi lent

Figyelt kérdés
na szóval épp nem volt felrakva a gépház teteje amikor bejött az egyik iq betyár 60körüli rokonom aki semmit nem ért a pc-khez de gondolta jó ötlet belenyúlni az áram alatt lévő bekapcsolt számítógép belsejébe.mit ad isten választása a videókártyára esett elkezdte nyomkodni és mozgatni mert hogy szerinte az egyik hűtőborda rács ferde...-.- (nem venti hanme halk hűtéses tényleg elhajlott egyetlen helyen de a hűtéssel semi baja nem volt)na de most hála az "ezermesternek" már van. most a bios csipogása szerint videókártya hiba a számítógép akkor egyből kifagyott azóta visszakapcsolni nem hajlandó.ötletek?
2016. jún. 27. 17:20
 1/5 A kérdező kommentje:
még tlán annyit hátha az is fontos hogy külsérelmi nyom nincs.de habekapcsolom a bios lecsipogja a video kártya hibakódot majd újraindul és kezdie elölről.amig le nem kapcsolom az áramot
2016. jún. 27. 17:22
 2/5 anonim ***** válasza:

rakd át másik gépbe, de jó eséllyel sikeresen eltörte a pci-e csatlakozó egy részét, ahogy feszegette. Fizettesd ki vele, majd fog sírni ha megtudja mennyibe kerül manapság egy videokártya.


Amúgy hogy tudott belenyúlni? Nincs rajta a gépház oldala vagy mi?

2016. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
épp nem volt rajta.nemrég szerelgettem.de nem gondoltam volna hogy ez lesz...
2016. jún. 27. 18:36
 4/5 A kérdező kommentje:

beraktam a régi videó kártyámat(de jó hogy eltettem anno)ezzel működik.de ez már haldoklik nem véletlen cseréltem nem olyan rég.

amihez sikerült ilyen ügyesen hozzányúlnia az nem működik.

gondolom a javítás felejtős.hát drága mulatság lesz neki.

komolyan nem értem az ilyet...nekem 5évesen mondták meg hogy ne nyúljak áram alatt lévő készülékbe.ha meg nem értek hozzá akkor meg semmilyenbe sem.úgy látszik van akinek ez kimaradt.

2016. jún. 27. 18:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól mondták. Fizettesd ki vele!
2016. jún. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!