Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD A8-5600K meddig húzható?

K.patrik96 kérdése:

AMD A8-5600K meddig húzható?

Figyelt kérdés

Sziasztok, jelenleg 4,3 Ghz-ig van felhúzva, de nem melegszik egyáltalán és egy Cooler Master Hyper 103 hűti.

De ha feljebb húzom akár 0,1 Ghz-el is, már nem tetszik a gépnek. Lehet hogy a másik szorzót is kellene, mert igy 100x 43 ugye. Csak igy a ramnak is megy és nem tudom pontosan hogy lehetne. Szerintetek? :)



2016. jún. 27. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Látom ezek szerint nem értesz a tuninghoz, szóval ne is szórakozz vele túl sokat...

Elégedj meg a stabil 4,3-al már ha stabil...

Legalább egyből emeltél rajta ekkorát ugye, és egyetlen egy percig se ment stressz teszt ugye?

2016. jún. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fokozatosan emeltem, és ment Test.
2016. jún. 27. 21:37
 3/6 A kérdező kommentje:
És tudsz valamiben segíteni esetleg ?!
2016. jún. 27. 21:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Feszültség emelés?
2016. jún. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Auto-ra van téve, de állitsam be kézileg 1.4-ről 1.5-re mondjuk ?!
2016. jún. 27. 21:57
 6/6 MGéza ***** válasza:
Igen. Ha a proci instabilan viselkedik órajel emelés után, akkor feszt kell neki adni, de ne ilyen lépcsőkben emelj, 0.05V épp elég. Viszont a fesz emelés nem csak a melegedést de fogyasztást is eléggé megnyomja, jó vele vigyázni. Én nem kínoznám tovább a procimat a helyedben, amit elértél vele az már bőven jó eredmény, ettől sokkal jobb már nem lesz.
2016. jún. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!