Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GTX1070 ár? Megjelenés után...

GTX1070 ár? Megjelenés után körülbelül mikorra szoktak beállni "fixen" az árak?

Figyelt kérdés

Előző generációk megjelenésekkor hogy alakultak az árak? Mik a tapasztalatok? Elvileg most hiánycikk a piacon, nem tudnak olyan gyorsan annyit gyártani.

A boltokban elég változóak az árak, ahogy elnéztem.

Van 175-ért, 168-ért, 157-ért, de még 145-ért is, de drágábban is akadnak, jóval drágábban.

Nem a referenciamodelles hűtéseket akarom megvenni majd későbbiekben. Valószínű majd a legolcsóbbat (bár még piacon sincsen sok)

Tehát főképp az érdekelne, hogy érdemes várni 1,5-2 hónapot? Addigra már nagyjából beáll az ára? Tudtommal kb a 970 kezdőára is ilyesmi volt. A $ pedig elég fixen 284 körül mozog mostanában :/



2016. júl. 1. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a gtx 970 130e volt. Nyár végére beáll az ára.
2016. júl. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyár vége előtt biztosan nem.
2016. júl. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

ezt a beáll az ára, értsd úgy, hogy ha az Nvidia által kínált ár a piac számára magas, akkor lejjebb veszik, de ha meg nem magas akkor feljebb


tehát a beáll az ára, kifejezést használni arra, hogy lejjebb megy az ára, nem túlságosan pontos

2016. júl. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem arra gondolt, hogy itthon gyakran előfordul, hogy valaminek a nemzetközi árakhoz képest irreálisan magas a kezdőára.

Pl. most megnézed Ipon.u-n a Radeon 480 árát:

Mostani ár: 103k Ft

Ajánlott fogyasztói ár (kisker haszonnal): 240$ + ÁFA: ~85-90k Ft

Ez durva 20%-os különbség.

2016. júl. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hmmm

Egyik az mondja, hogy nyár végére igen, másik azt, hogy nem, a harmadik pedig mindkettőt xD

Szerintem emelkedni már nem fog.

#4 Igen, így értettem, de lehet a normalizálódni kifejezés pontosabb.

Arra várnék, illetve várok már egy jó ideje, hogy megjelenjen és normális árban kaphatóak legyenek, a hazai boltokban elterjedve... csak hát még úgy látszik várhatok egy ideig. Ha pedig külföldről rendelem, akkor a garancia macerásabb, ha netán baja lenne. (meg függ hogy honnan, mert lehet egy vámot is rányomnak) Meg remélem, hogy Anglia sem köp bele a levesbe, ha netán mégis kilépne, a dollár nem lenne jó ha tovább emelkedne.

Mindenkit hasznosra értékeltem

2016. júl. 3. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!