Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy GTX 960 4GB -os...

Vettem egy GTX 960 4GB -os videokártyát aminek kettő 6 pines bemenet van az oldalán, viszont a tápomból csak egy 6 pines csatlakozó lóg ki. A táp típusa XFX TS Series 450W. Átalakítóra van szükségem?

Figyelt kérdés

2016. júl. 5. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Furcsa. Akkor TS 450-ből többféle is a piacon van? Mert itt: [link] pl. 2 db 2+6 pinesről írnak.
2016. júl. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Innen rendeltem: [link]
2016. júl. 5. 08:20
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Hivatalos oldalon is egyet írnak

2016. júl. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor átalakító ugye ?
2016. júl. 5. 08:35
 5/8 anonim ***** válasza:

igen. oc nélkül max 120wattot fogyaszt, amihez elég lenne 1 pcie táp csati(még sok is), de mindkettőbe dugni kell egyet.


egyébként neked nem adtak hozzá molex átalakítót? nekem volt mellette

2016. júl. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úton vannak az alkatrészeim,mind a táp mind pedig a VGA úgyhogy remélem adnak hozzá átalakítót. Ja és köszi a válaszokat! :)
2016. júl. 5. 08:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem eddigi tapasztalatom be quiet pure power 500w táppal:

2db 6+2 pin áramkábel, ami úgy nézett ki, hogy:


6+2, 6+2 egymással összekötve egy kb 3 centis kábellel (az első 6+2 -höz normál hosszúságú tápkábel, 6+2, utána 3 centis kis kábeldarab, ami a 6+2-ből lóg ki, utána megint 6+2 áram csatalakozó).


Ebből a 6+2,6+2 megoldásból volt kettő, tehát összesen 4db 6+2 táp csatit kaptam. Azért írják csak hogy 1db, mert a toldó rész a 2 csatlakozó közt nagyon rövid (3 max 4 cm), így ha 2 slotba dugsz videokártyát, nem tudod áthidalni, hiszen nyúlfarknyi kis kábellel van összekötve a két darab 6+2.

2016. júl. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Legközelebb olyan kártyát vegyél, amit rátudsz kötni normálisan a gépedre. :)


Elvileg átalakítóval nem lesz probléma, és valóban elképzelhető hogy kapsz a kártyához. Valószínűleg molex átalakítót, de ebben nem vagyok biztos.

2016. júl. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!