Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó PC Szerviz Debrecenben?

Jó PC Szerviz Debrecenben?

Figyelt kérdés
Meghibásodott a gépem és már semmit nem tudok vele kezdeni itthon így el szeretném vinni egy szervizbe. Debrecenben tudnátok olyan szervizt mondani ahova érdemes vinni mert jó tapasztalataitok vannak, vagy jókat hallottatok róla?

#PC #hibás #Debrecen #szerviz #meghibásodott pc #pc szerviz debrecen? #pc szerviz debrecen
2016. júl. 7. 01:08
 1/7 anonim ***** válasza:

a közelben egy helyet sem tudok ahol jól végeznék a dolguk mindenhonnan elég negatívak a tapasztalataim bár nem sokat járok ilyen helyekre de vásárolni is nehéz a városban mikor a legalapabb alkatrészekre is pislognak hogy az meg mi.


mi a problémád? hátha tudunk segíteni

2016. júl. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bármilyen játékkal játszanék lefagy a gép. Pár esetben teljesen meghal és újra kell indítanom, pár esetben pedig hiba üzenetet kapok, hogy: "nvidia windows kernel mode driver stopped working, but recovered". Már felfrissítettem a legtöbb mindent, próbáltam régi és új drivert is de nem vált be egyik sem.
2016. júl. 7. 02:35
 3/7 anonim ***** válasza:
milyen a táp?
2016. júl. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
650W-os Chieftec
2016. júl. 8. 10:06
 5/7 anonim ***** válasza:

PONTOSAN milyen a táp


egy windows újratelepítés nem oldja meg? a vga hány fokon üzemel játék közben?

2016. júl. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A VGA nem szokott túlmelegedni, a Windows már párszor újraraktam. Sajnos nem tudom hogy pontosan milyen a táp.
2016. júl. 9. 01:00
 7/7 anonim ***** válasza:
és a processzor túl szokott? nos a tápot meg tudod mondani ha leveszed a gépház oldalát.. meg jó lenne egy teljes konfig leírás
2016. júl. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!