Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Olyat valóban lehet csinálni,...

Olyat valóban lehet csinálni, hogy a cpuba integrált videókártya+ a dedikált videokártya párhuzamosan fusson, együttdolgozzon?

Figyelt kérdés

A processzor: i3-6100

A számítstechnikai boltban a csávó azt mondta, hogy megnövelte a teljesítményt azzal, hogy mindkét videókártyá fut. (CPU-ba integrált+dedikált)



2016. júl. 14. 08:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákért telefonról írok!
2016. júl. 14. 08:30
 2/5 Lord Hidan ***** válasza:
100%

Ha apu-t használsz igen. A drágább A10-es processzorokban r7 250 az integrált videókártya. Ha ez mellé beteszel egy r7 250es vga-t akkor olyan mintha crossfire-ba lenne kötve


i3-al ezt nem lehet csinálni + amúgy se lenne sok értelme

A számítástechnikai boltokban általában hülyeséget beszélnek és próbálnak rávenni a "jóra"

2016. júl. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MGéza ***** válasza:
Nem lehet, mivel az sli/crossfire-ba kötéshez két azonos kártya kéne. Na most az intel i3-6100-ban Intel® HD Graphics 530 videovezérlő van, ami se amd, sem nvidia kártyákkal nem köthető össze. Néhány laptopnál működik az, amit az eladó mondott, illetve amd apu-s prociknál, ott sem az erősebb kártyákkal.
2016. júl. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a dx12-es multiadapterre gondolt a pali, amivel minden működik mindennel
2016. júl. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

DX11 módon csak az AMD APU-k mennek, de ott se mindig normálisan. DX12 alatt elvileg már dolgozniuk kellene még jobban, de én olyan játékkal még mindig nem találkoztam, sajnos ebbe bukott bele az AMD is, hogy a piac még nem épült át erre.


Szóval nem érdemes így, szarakodás az egész. A procid mellé vegyél egy középkategóriás kártyát és nagyon jó lesz úgy.

2016. júl. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!