Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elvinné-e a gépem az Overwatch...

Andrew G. kérdése:

Elvinné-e a gépem az Overwatch-ot?

Figyelt kérdés
Szóval, a minimum video RAM követelmény 768 MB lenne, viszont az én gépemnek 512 MB-ja van. A kérdés az, hogy ez mennyiben befolyásolná a futtatást? AMD Radeon HD 6450-om van.

2016. júl. 14. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé. A videokártyán még csak-csak eldöcög, de jó lenne tudni milyen processzorod van. 512MB RAM-al viszont felejtsd el...Nagyon kevés. De a RAM jelenleg 4GB 8ezer forint környékén van, így érdemes lenne vásárolnod egyet.
2016. júl. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vinné el.


Az a kártya mindenre jó, csak játékra nem.


Egy intel HD 4400-as 140%(!)-al erősebb, mint a te videókártyád (ami egy haswell intel prociban van integrált vezérlő).


Még azon is ramatyul fut, ez alatt még rosszabbul menne.


800x600 körül full lowon és custom beállítással (érsd olyan ocsmány lesz, hogy összehányod magad, pixeles, árnyékokat teljesen kikapcsoló, undormány) talán elérhetsz 25-35 fpst.

2016. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

OFF:

#1


Amikor az beszél aki nem ért sokmindenhez...


Ő a videó memóriát mondja, nem pedig a sima RAM-ot.


Amúgymeg 4Gb 8 ezerért? Azért én már rég 8-at veszek újonnan.


ON:

Ez a kártya nem játékra lett anno kitalálva. Netezésre és filmnézésre van. Az overwatchoz pedig minimum azért dukál egy gtx 750 ti, hogy élvezhetően lehessen vele játszani rendes beállítással és nem full csutkán lowon 1024x768-on, hanem full hd-ban.

2016. júl. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Elnézést, félrenéztem, a videokártyának van 512 MB ramja, a gepnek vagy nemtudom nem ertek hozza :c 6GB


Inkabb bemasolom az egeszet:



Video Card VIDEO CARD

Minimum: Nvidia GeForce GTX 460, ATI Radeon HD 4850, or Intel HD Graphics 4400

You Have: AMD Radeon HD 6450

Video Card

UPGRADE SUGGESTED

AMD Radeon HD 6450

33rd percentile

Features: Minimum attributes of your Video Card

Required You Have

Icon Pixel Shader version 4.0 5.0

Icon Vertex Shader version 4.0 5.0

Icon Dedicated Video RAM 768 MB 512 MB

CPU CPU

Minimum: Intel Core i3 or AMD Phenom X3 8650

You Have: AMD Athlon(tm) II X2 270 Processor

CPU

AMD Athlon(tm) II X2 270 Processor

25th percentile

CPU Speed CPU SPEED

Minimum: Info

You Have: 3.4 GHz

RAM RAM

Minimum: 4 GB

You Have: 6.0 GB

OS OS

Minimum: Windows Vista/7/ 8/10 64-bit (latest Service Pack)

You Have: Microsoft Windows 7 Ultimate Edition Service Pack 1 (build 7601), 64-bit

Windows Click here for the latest Windows drivers.

Free Disk Space FREE DISK SPACE

Minimum: 30 GB

You Have: 100.6 GB

2016. júl. 14. 12:41
 5/11 anonim ***** válasza:

Maximum nagyon nagyon lowon vinné.

A gépigény alapján egyáltalán nem lehet kitalálni, hogy mit vinne a gép mert a gépigények az esetek 99%-ban hülyeséget írnak.

Elég nagy gépigénye van, szóval én erre a gépre nem venném meg a te helyedben.

2016. júl. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Például a dragon age inquisitiont elég stabilan elviszi
2016. júl. 14. 12:55
 7/11 anonim ***** válasza:

#3


Nem tudom, mért kell egyből lehülyézni a másikat, mint látod, maga a kérdező is javította magát, mivel nem fogalmazott egyértelműen, így a RAM-ra gondoltam.


De Te biztosan tökéletes vagy és értesz mindenhez, szóval ha egyből személyeskedni szeretnél, akkor beleállok, te tiszteletlen paraszt.

2016. júl. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%
Pláne inkább az a hülye, aki szerint ANNO a 6450 nem játékra lett kitalálva. Nekem is volt ilyen kártyám és képzeld az AMD se viccnek adta ki. A te agyad lett netezésre kitalálva, másra úgysem jó.
2016. júl. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A Dragon Age sokkal régebbi játék, mint az Overwatch, ráadásul még az előző konzolgeneráció alatt jött ki. A játékokat minőségben és a PC-s gépigényben nagyban befolyásolja az aktuális konzoltrend. Ezen a gépen nem fog elmenni az Overwatch.
2016. júl. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Oh te 76%-os, megsértettem a kicsi kis lelkedet?


Egyem a szivedet, hogy olvasni se tudsz, mert a te agyad még annyira se jó:D


"Szóval, a minimum video RAM követelmény 768 MB lenne"


Érsd: A kérdező igenis jól és érthetően írta le, csak mivel nincs sok IQ-d, ezért te nyílván nem fogtad fel, sajnálatos.


De semmi baj, az én agyam csak netezésre jó, viszont te elmehetnél innen mert úgy nem értesz a gépekhez, hogy az fájdalom. Attól, hogy te még ilyen videókártyán játszottál, máris játékra lett kitalálva mi prüntyőm?


Az AMD és az Nvidia is azért adja ki a GT és hasonló kártyáikat, hogy azoknak az emberknek, akik nem rendelkeznek IGPU-val rendelkező procival, ők is tudjanak kezdeni magukkal valamit. Na meg persze a lehúzás miatt is, te biztosan megvennél egy gt 710-et is 4Gb rammal amennyi eszed van.


[link]


2011-es cikket előkotortam neked, azért rendesen olvasd el te szerencsétlen. Méghogy a konzolok alapján kell nézni a gépigényeket, az eszem megáll gyerekek. Pont, hogy a konzolok határozták meg a változást legkevésbé most generációváltásnál, mert favatkát se érnek és inkább PC-sre építették, mert úgy olcsóbb.


Az, hogy egy 2011-es Sandy Bridge processzor a mai napig elég sőt még overkill is egy i7 2600k az sokat elmond, pedig akkor még nem volt XBOX one meg PS4.

Ez azért van, mert az AMD még nem csinált semmi értelmeset azóta, csak most fog. Már rég nem a kis konzoljaid határozzák meg a gépigényeket, de ezt neked papolhatom, aki szerint egy hd 6450 játék videókártya meg szerinte elmenne az overwatch (1. válaszodban aztírtad), az tényleg inkább ne osztogasson itt tanácsot, mert elegem van az olyanokból mint te.

2016. júl. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!