Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit kell ilyenkor csinálni?

Mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy új laptopot, és egy HDM-i kábelt filmezéshez, még nem használtam soha ilyet, kipróbáltam a HDM-i kábelt összedugtam a laptoppal meg a Tv-vel de nem működik, ilyenkor mi a teendő? Ha rádugom a HDM-i kábelt akkor a monitor elsőtétedik..Ilyenkor hol kell átálítani mit mivel?

#kábel #TV #HDM-i
2016. júl. 14. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

TV-n például változtatni kell, hogy melyik bemenetet mutassa.


Ez most pedig fontos:

Ha a TV-n nincs jel és a laptopon se akkor úgy tudod visszahozni a képet a laptopra, hogy nyomva tartod a windows logót és nyomsz hozzá egy P betűt.

Ha ez megvolt várj egy kicsit (10 másodperc mert lehet nehézkesen fogja majd betölteni amit nem látsz).

Utána elengedheted a windows logót és nyomsz egy felfele nyilat (Win 8 / Win 8.1 / Win 10 esetén) vagy balra nyilat (Win 7 esetén) és egy entert a végén.

Ekkora vissza kell jönnie a képnak majd megint nyomsz egy windows+p kombinációt és tudod állítani, hogy csak a laptop, a laptop képe legyen másolva a TV-re meglegyen-e kettőzve (két külön megjelenítőnek ismeri fel) vagy csak a TV-t használja-e.

2016. júl. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segìtségedet de már rájöttem magam is :) De tanultam egy új billentyű kombinációt! :)
2016. júl. 14. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!