Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehetne kihasználni a...

Hogyan lehetne kihasználni a netbookom processzorjának 100%-át?

Figyelt kérdés

processzor: atom n270 az a helyzet,hogy játszok rajta egy játékkal és az egy nagyon kicsit de laggol már már nem élvezhető amikor játszok vele a task manager/performance a processzor használatát 80%-nak írja ugye a processzor-nak két szála van a másik szál kb 70% amikor teljesen használom hogyan lehetne azt a 20%-ot is kihozni a gépből? lehetséges ez? ha egyszer képes rá a gép miért nem használja ki? letöltöttem egy szoftvert de azon 1.6ghz volt nem lehetett tuningolni csak az FSB-t de az nem segített rajta szóval a kérdésem

1. miért nem használja ki 100%-ban mind a két szálat

2. hogyan lehetne kihasználni?/bonyolult művelet?


2016. júl. 19. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:

1: Mert nincs rá szüksége.

2: Úgy kell megírni a programot.


Nálad a videokártya hiánya (és, hogy gyenge a processzorba integrált) a gyenge pont, a netbookok egyáltalán nem játékra lettek kitalálva, nem tudsz ezzel mit kezdeni.

2016. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2. aida64 stresszteszt :ördögszmájli
2016. júl. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a videókártya/ram teljesen elég ahhoz a felbontáshoz a processzorral van a gond de miaz,hogy nincs rá szüksége? akkor nem laggolna nem?
2016. júl. 19. 21:56
 4/9 anonim ***** válasza:
milyen laptop(vagy netbook)?
2016. júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
eleve nem játékra aló laptopod van . Örülj hogy megy rajta az amit nem akarsz nekünk le írni mi is .. nem ám még sírj hogy jobb teljesítmény. Szerinted egy i3 vagy i5 procinál mért csak 40 % -on megy adott játéknál és még is van bőven fps ?
2016. júl. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de vazze ott annyira van szükség hogy jól mennyen a játék nekem meg kéne az a pár százalék még és tudom vagyis sejtem,hogy valami windowsos dologról van szó ami nem engedi teljesen kihasználni ugye? csak nekem nem kell elmondani nehogymá egy jót játszak...
2016. júl. 19. 22:05
 7/9 anonim ***** válasza:
fogd fel hogy annyit tud használni a játék belőle !!! vegyél erősebb laptopot . Nem - nem windows dolog ! szoftveresen nem tudod rá kényszeríteni hogy többet vagy jobban használja ki a procit . EZ van !!
2016. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahogy már többen is írták, a többmagos processzorok kihasználásához eleve úgy kell megírni az alkalmazást, hogy a feladatokat több szálon hajtsa végre. Ezen te utólag nem tudsz változtatni.
2016. júl. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kihasználja mind a két szálat de egy magos de amugy valaki írná,hogy ugye az lehet a dolog mögött,hogy a game csak bizonyos utasításkészletet használ a processzorból ami számítás neki kell de a task manager az egész processzor terhelését mutatja ezért csak 80%?
2016. júl. 20. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!