Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer notebook win 7 kompatibi...

Gamer notebook win 7 kompatibilitással (OS független) max 400k. Tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Nem akarok hardver konfigot írni. A fő lényeg hogy a merevlemez SSD legyen, lehessen rátenni win 7-et (a 10-ről és 8.1-ről hallani sem akarok) és futtassa full grafikán az olyan játékokat, mint pl. a GTA V.
2016. júl. 21. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Asus N551 - Asus N552

GTX 960M-mel - játszani lehet rajta, de azért nem kapsz 400-ért csúcskártyát


Ezt tudom még javasolni használtan:

[link]

2016. júl. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem kell nagyon csúcskategóriásnak lennie. Mivel csak egy egyszerű proli vagyok, nem is tudnám magamnak megengedni a fél millás gépet. Egyszerűen csak kíváncsi vagyok, hogy ebben az árgategóriában milyen jó konfigok vannak jelenleg a piacon, amik nem win 8 vagy win 10 függők.
2016. júl. 21. 17:44
 3/4 anonim ***** válasza:

"Win 10-ről hallani sem akarok"

"Futtassa az olyan játékokat full grafikán, mint a GTA V"


Bizonyos tekintetben a "full grafika" egyik velejárója a DX12, amit viszont csak a win10-ben találsz meg. Csak jelzem :)


Amúgy ennyi pénzt kidobni egy "gamer laptopra" kész röhej. Ebből a pénzből már egy valóban csúcskategóriás asztalit összeraksz, GTX 1070-el. Persze a mobilitásért mindent...

2016. júl. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#5

Jó, akkor nem kell full grafika, elég a DX 11 is. Amúgy jó dolog az asztali gép is, de ugye a nagy hátránya az, hogy nem hordozható. Csak ez a bajom vele. Mellesleg a mostani gépembe nemrég vettem egy ASUS GTX970-es kártyát és kibővítettem 12 GB RAM-ra (már csak egy erősebb proci kéne a régi i5 4570 helyett). Egy ilyen kaliberű gép nekem teljes mértékben elegendő volna. Még az sem lenne baj ha 1 évig kéne spóroljak rá.

2016. júl. 21. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!