Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az hogy mindent...

Miért van az hogy mindent kihúzok (vinyok) meg áll az alaplap emblémánál a gép? Miért nem ismeri fel mindig az ssd (oprendszer ezen) Miért nem indul el kibe húzogatás után az ssdről a gép? Biosz frissítés megoldja? SSD kompatibilitás probléma lehet?

Figyelt kérdés

Alaplap:MSI G41M P33 combo Memoria:csx 4gb DDR3 1066mhz (2db)2 oldalú!(ez kell hozzá!)

Vinyó:SSD 120gb kingston sata3

A gép már sokszor lett használva, csak van ez a problémám!



2016. júl. 22. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
a v300 egy hulladék.
2016. júl. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ rögvest találtam róla véleményezést!

[link]


Eddig nem is néztem én hülye, holnap viszem is vissza a szervizbe remélem a garanciával vehetek helyette majd egy samsung ssd-t!

2016. júl. 24. 17:40
 3/3 A kérdező kommentje:
UPDATE: Vissza vittem szervizbe garanciálisan, visszakaptam azzal h semmi baja, haza hoztam újra raktam, és azóta jó lett! Annyi különbséggel a bioszban vissza raktam a régi beállítást a hddhez volt beállítás és érdekes mód műkődik! Furcsa mert eltünt közben a 3. választható rész ami állítólag azért volt ott hogy jobb legyen a compatibilitás! Volt rajta vmi op mikor vissza kaptam, de leformáztam mielőtt újra raktam, úgy látszik a biosz volt a ludas! Még jó hogy az új lapoknál magyar és egyszerübben kezelhetőbb lesz a biosz! Utólag közlöm azóta eltelt fél év és most tévedtem fel ide megírni eme változást!
2017. ápr. 16. 05:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!