Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopom az integrált...

Levente501 kérdése:

A laptopom az integrált videokártyát használja, és nem a rendeset. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ahogy a specifikációk között megnéztem, érzékeli a Geforce 610M-et, de mégis az Intel HD Graphics-ot használja. Szeretnék egy utolsót játszani a laptoppal, mielőtt veszek egy asztalit, és hogy egy picit jobb legyen a teljesítménye, a rendes kártyát szeretném használni. Még mielőtt elkezdenétek szídni, hogy ez mekkora egy szar: Tudom. Csak azt szeretném tudni, hogy ezt hogyan tudnám megtenni.

2016. júl. 23. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát az tényleg egy IGP szinten van.


Alapból IGp-n van, csak akkor indul a dedikált kártya, ha egy nehezebb folyamatot (pl játék) indítasz el a gépen. Ez automatikusan indul. Driverezd fel, és menni fog.

2016. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tudom, hogy IGP szinten van, de az IGP-m is nagyon szar, úgyhogy valamivel azért jobb :D De tényleg köszönöm a választ és a megértést.
2016. júl. 24. 02:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobb klikk az .exe fájlon, Futtatás grafikus processzorral menüpontban kiválasztod az Nvidia-t, vagy beállítod azt alapértelmezettnek.
2016. júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!