Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy CANON MG5650 -es...

Megyjooo1 kérdése:

Van egy CANON MG5650 -es nyomtató. Kb 1 éves alig használt. Egyszer volt benne patron csere. Egy hónapja nem használtam, de most kellett volna. Bekapcsoláskor kapok egy hibakódot.5011 Mire utal?

Figyelt kérdés

Sehol nem kapok rá magyarázatot, hogy mire utal a probléma. Főleg nem a segítőkész szerviztől.

Próbáltam szerviz üzemmódba is de semmi. Meg sem nyekken. Patronok ki és be. Nincsenek beszáradva.

Valami ötlet?


2016. júl. 24. 07:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem töröld le a drivert, gép újraindítása, driver újból fel, és így próbáld ! Csak egy tipp.
2016. júl. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Problémám sajnos fent áll így is. Mert próbáltam hálózat nélkül is. Csak úgy önmagába is ezt a hiba kódot írja ki.
2016. júl. 24. 07:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Kapcsold ki, a bekapcsoló és a chanel gomb egyszerre megnyom, a chanel gomb elenged de a power nem, a power nyomva tart és 4x chanel, aztán elenged minden.

Vagy csinálj egy kamu festékpatron cserét.

2016. júl. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gábor_79 ***** válasza:
Van rá találat [link] A "kazettakocsi" nem mozdul. Fordító szerint. Ki- be kapcsolást javasolja, utána a szerelőhöz vitelt.
2016. júl. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Több oka is lehet, akár egy beszorult papírfecni is. De csinál ilyet ok nélkül is. Ha a leírt módszer nem segít, akkor szerviz.
2016. júl. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sajnos ezeket a próbálkozásokat már én is végig vittem.

A kazetta nem jön be középre a fedél nyitásakor.

És szerintetek érdemes egy ilyen modellt szervizbe beadni? Vagy egy kicsit pótolva a szerviz költséghez, és beruházni egy ujjat?


Köszönöm szépen a válaszokat.

2016. júl. 24. 10:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Én inkább az új vásárlását javaslom.

Nem tudom mennyire tudod elengedni magad, de én lézernyomtatót használok 4 éve, színes Samsung. Eddig abszolút jól működik, pedig elég sokat használjuk. Amennyivel drágább, annyival olcsóbban nyomtat. Most fog kifogyni a sárga és a kék belőle. És nem is olyan sokkal drágább.

2016. júl. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!