Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lassú az új gépem?

Miért lassú az új gépem?

Figyelt kérdés
vettem egy új gépet, kb 1 hónapja.. én nem tartom gyengének, de a sebessége nem valami meggyőző. a rendszer nagyon rendezett rajta, nem virusos (virusirtó minden héten automatikus ellenőrzi az egész gépet és mindig be is van kapcsolva) a gép kivül belül makulátlan.

2016. júl. 25. 13:07
 1/9 Amarok Tonrar ***** válasza:
Jóóó... adatok esetleg?
2016. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lord Hidan ***** válasza:

Vettem egy mustárt kecsöp íze van. Miért?


cpu, alaplap, videókártya, ram, táp? ssd, hdd,?

2016. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

proci: i7-6700

Hűtő: coolermaster 212 evo

v.kártya:Gigabyte Nvidia GeForce GTX1070 G1 GAMING 8GB

alaplap: asus h170 pro gaming

ram: 2x8gb hyperx fury ddr4 2133mhz

tápegység: Seasonic M12II-520 EVO

ház: zalman z11 plus

2016. júl. 25. 13:18
 4/9 A kérdező kommentje:
vinyó: wd blue 1tb 7200rpm 64mb sata 3
2016. júl. 25. 13:19
 5/9 anonim ***** válasza:

És számodra mi az a "lassú".


Hogy 50 másodperc mire betölt a rendszer vagy minden lassú?

2016. júl. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 |Orfeusz| ***** válasza:
Ha játék alatt nincs vele probléma, akkor maga a HDD lassúsága foghatja vissza. Ha veszel egy SSD-t, a rendszersebesség sokat fog javulni, és gyorsabban be is kapcsol a gép. Játékok alatt nincs nagy hatása (feltételezve hogy nem az SSD-n van a játék). De egy 240GB-os SSD-n (20e Ft) elfér még pár játék is.
2016. júl. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ugy értem hogy lassu hogy pl ha játszok bármilyen játékkal és leakarom tenni a tálcára hogy megnyissak közbe valami mást akkor nem egyből történik hanem kicsit akadósan, meg sokszor olyan sokára kapcsol be mint az előző gépem amit 2006-ban vettem. meg ha mondjuk a vezérlőpultba belépek a hardverek listájába, elkezd tölteni, pedig az még az előző gépemen sem töltött.. ja és a háttérbe semmi nem fut csak az uttorent meg a virusirtó.. windows a zenéket lassan nyitja meg stb apróságok.. de nem mindig ilyen lassu.. csak mikor rájön az 5 perc.. valamikor meg iszonyat gyors. kevés lenne a 2x8gb ram?
2016. júl. 25. 13:27
 8/9 anonim ***** válasza:
A wd blue amugy is elég kommersz hdd, kevés gagyibb van nála, nem véletlenül ennyire oco. Vegyél ssd-t ha zavar, hogy nem közel instant történnek ezek a rendszerfolyamatok és eleresek.
2016. júl. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
akkor az lesz.. köszönöm mindenkinek
2016. júl. 25. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!