Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » XFX 450W P1-450S-X2B9 tápegysé...

XFX 450W P1-450S-X2B9 tápegység kihajt gond nélkül egy i7-6700-at (non-k) és egy GTX1070-et?

Figyelt kérdés

Illetve a gépben még van 1 db HDD; 1 db SSD; optikai meghajtó nincs

+ 2x8gb RAM

Ez lenne egész pontosan, bár még nincs megvéve:

MSI GeForce GTX 1070 8GB GDDR5 256bit PCI-E (GTX 1070 ARMOR 8G OC) Videokártya


A gépben videokártya jelenleg nincs!


Elméletileg a gép fogyasztása összesen 400W se lenne. 330W körülire számoltam, de a videokártyánál ajánlott tápegységnek minimum 500W van írva. De gyakorlatilag nem tudom... :(

+ azt sem tudom, hogy ez a tápegység mennyire számít jónak, megbízhatónak.

Előre is köszönök mindenféle hasznos választ, véleményt!



2016. júl. 26. 22:34
 1/10 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Ha XFX TS450-re gondolsz, persze kihajtja.
2016. júl. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kicsit elbizonytalanítottál, de a táp nevét szerintem helyen írtam:

Ez az:

[link]

Iponon megtaláltam az általad említett tápot és hát kinézetre sem ugyan az (ha lehet bízni a képekben)

Ettől függetlenül ment a zöld

2016. júl. 26. 22:53
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

Inkább ezt:


Be Quiet Straight Power E10 400W


Tuninggal együtt is elég, 22k körül kapható.

2016. júl. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3 Ezen mit tuningol?

A processzort eleve nem lehet. A videókártyát se mivel ez az armor verzió ami köztudott hogy nincs benne tuning potenciál.

#? A tápegység nem hajt semmit az max áramot ad. Amúgy igen jó tápegység.

2016. júl. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Sok lapban húzhatók a non-k procik is. Azért a VGA-ban is tuti hogy van potenciál. Az armor az csak a hűtés típusa.
2016. júl. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mármint úgy értettem, hogy elbírja-e :)

#3

Alapból az alaplapom egy Asrock H170Pro4 és a CPU non-k ahogy említettem (3,4 Ghz), bár elvileg turbo vagy milyen modra állítva 4GHz és ennyit tud. Ezt sehogy sem tuningolom, de sose volt célom.

A táp pedig már benne a gépben, ha pedig elbírja, akkor nem cserélgetném fölöslegesen. Egyébként jelenlegi ára 16k PCX-en.

Egyedül a videokártya hiányzik (valószínű erre esik a választásom, de még majd jobban átgondolom); hűtés ügyileg pedig lehet nem igazán tuningolnám, egyébként is minek? A piacon lényegében jelenleg az egyik legerősebb kártya (1080 után), mindenre elég, amire használom.

2016. júl. 26. 23:32
 7/10 Lord Hidan ***** válasza:
100%
Elég lesz az xfx pro hozzá nem kell cserélni.
2016. júl. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
Ha megvan a táp, okés, de ilyen konfigba nem egy 15k-s belépő tápot vettem volna.
2016. júl. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
mert olyan sokat fogyaszt hogy ide nem elég röhögve egy belépő full minőségi táp .
2016. júl. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia, tudom hogy már bőven nem aktuális, és igazából nem is vág témába, de megtaláltam a kérdésed és gondoltam leírom, hátha hasznos lesz valakinek :)


Na, szóval én is most vettem gépet, és hosszú töprengés után nekem is pont ugyan erre az XFX 450 Wattos tápra esett a választásom, mint ami neked is van.

De én is azt hittem, mikor megrendeltem a tápot, hogy XFX 450 Pro-t veszek ( a képeken az is volt PCX en ) aztán bumm, ahogy kicsomagolom rohadt nagy betűkkel az oldalán egyből szembe jön a TS felirat :D

Csak azért írtam le, hogy mások ne lepődjenek meg.


Egyébként ahogy most utána néztem, a TS elvileg jobb, mint a Pro, mert modernebb a belsője és jobb a ventije, több angol oldalon is ezt olvastam, nem tudom igaz-e.

2016. aug. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!