Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi történt a billentyűzetemmel?

Mi történt a billentyűzetemmel?

Figyelt kérdés
A hibátlan régebbi laptopomnak a billenyűzetén a kontroll gomb elromlott, egyik pillanatról a másikra. Próbáltam már mindent, kiszedtem a billentyűzetet, vissza a helyére, kitisztítottam, leszedtem a gombot, próbáltam úgy, hátha megy-e... Két kontroll van rajta, abból a bal oldali nem megy, a jobb oldali tökéletesen működik. Tuti hardveres hiba, szerintem leégett az a gomb, mindig is jól érzékelt. Csak néha használtam, másolásra, beillesztésre. Szerencsémre a BIOS-ban van egy FN-CTRL gomb csere beállítás, így a szomszédos FN gomb most a kontroll, de így meg az FN ugrott... Esetleg szét lehet bontani egy ilyen billentyűzetet? Szívesen belenéznék... Valakinek vmi ötlet? Jó lenne visszakapni a régi kontroll gombot, mert most nagyon szokatlan... A válaszokat előre is köszönöm, hasznosakért megy a pacsi!

2016. júl. 28. 20:46
 1/3 GoatSheepDog ***** válasza:
Megszűnt a kontaktus. De egy billentyű nem tud leégni. :D
2016. júl. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ilyen is ritkán van, egy nappal késúbb megjavult magától, mostmár nem tudom, hogy hardveres, vagy szoftveres baja lehetett-e... Inkább nem használom, a lényeg, hogy működik.

Majd egérrel másolgatok és beillesztek, ennyin ne műljon... :)

2016. júl. 29. 19:20
 3/3 A kérdező kommentje:
*később
2016. júl. 29. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!