Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vélemények, tapasztalatok...

Vélemények, tapasztalatok erről a gépházról?

Figyelt kérdés
[link]
2016. aug. 2. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem undorítóan néz ki, és olyan mint egy elrontott alien fej.
2016. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik, és nem pont erre voltam kíváncsi:D de most kíváncsivá tettél, neked mi a szép?
2016. aug. 2. 22:35
 3/11 Amarok Tonrar ***** válasza:
Nekem tetszik a neve. A kinézete valóban... rendhagyó, és ezért az árért kb. tényleg annyit tud, hogy rá van írva, hogy gamer.
2016. aug. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ez túl sok, ha gamer gép, akkor is. Letisztultabb, egyszerűbb, modernebb stílusú gépházak jönnek be
2016. aug. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ráuntam az olyanokra, gondoltam most kicsit feldobom :D
2016. aug. 2. 22:38
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, de attól neked még bejöhet.

Én ennyi pénzből (20e) inkább egy NZXT Source 340 házat vennék, az jól szellőzik és szép, letisztult.

Fekete: [link]

Fekete-kék: [link]

Fekete-piros: [link]

Fehér: [link]

2016. aug. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kolink kb egy selejt márka XD Kapásból 3 venti csere, 5 ezer lesz. Kicsi a belső hely, fejlesztés is nehezebb. Ennyi pénzért meg már pofátlan lenyúlás.
2016. aug. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor hasonló "extrém" kinézetű házakat tudtok mutatni? Ez az NZXT nem tetszik :/
2016. aug. 2. 22:45
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem?

Húúúú ha, őőőő

Mondjuk úgy, hogy hangulattól függ.

Meg a pénztárcám mélységétől.


De egy Raijintek Agos, Bitfenix Neos, NZXT S340, Fractal Design Core 2500, Deepcool Tesseract SW (a piros változat mert azon van a legnagyobb "ablak" so he got the no.1 place), Zalman Z3 Plus, Zalman Z9 Neo, Zalman Z12.

Nekem és a pénztárcámnak ezek tetszenek, bár az S340 ára kicsit mélyebben van a zsebembe. "Könyékig!"

2016. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Zalman Z12?

NZXT Phantom?

Csak példának.

2016. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!