Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hangerőszabályzó bekötése...

Hangerőszabályzó bekötése hálóztba, jack, hangváltó meg hangszórókra? Mit hova mit?

Figyelt kérdés
2016. aug. 7. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:

A hangváltót a konnektorba, a jacket az orrodba, a hangszórót a meg a ládába és befele vele a fürdőszobába minél párásabb helyre....



segítek:


1.Megnyitod a böngészőt.

2.Rámész a www.google.hu oldalra.

3.Beírod a keresőbe, hogy "hangfal felépítése".

4.OLVASOL!

2016. aug. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Óóóóóóó szóval te is üzenet szájkaratés vagy. :D


Egyszer már mondtam itt valakinek de neked is elmondom, hogy akkor emeld a szádra anyámat ha meglátogatom a tiédet a sakon....


De lehet mindjárt meg is keresem és csinálok neki egy értelmesebb lényt mint amilyen te vagy....



Ki f*s*nak képzeled te magad mi?

csicska...

2016. aug. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legközelebb pedig vedd elő az igazi neved és azzal ugassál kisk*cs*g...
2016. aug. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szirty ***** válasza:

Látom jól elvagytok :D


"Kedves" kérdező: Nekem a fentebb leírt kérdésedből lejött, neked a kapott válaszokból kellett volna lejönnie, hogy nem igazán lehet mit kezdeni azzal amit leírtál.


Te biztosan tudod mit szeretnél kérdezni, de nem igazán sikerült ezt mások számára közvetítened azt hiszem.

Szerintem fuss neki még egyszer, nem biztos hogy az a hülye aki válaszol!


Itt csak az látható amit leírsz. Amire gondolsz az nem. lehet jól is van ez így, de emiatt az előzőre több figyelmet kell fordítani.

Amit ide leírtál annak se füle, se farka, se értelme nincsen.

2016. aug. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!