Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri nekem a g sync monitor?

Megéri nekem a g sync monitor?

Figyelt kérdés
Ha 1080p-ben játszom 60hz-es monitoron. Megéri full hd-s 60hz-es g sync monitort venni? Ha van egyáltalán ilyen, mert 4k-ra és 120/144 hz monitorra nincs igényem

2016. aug. 9. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Senkinek sem éri meg a gsync.
2016. aug. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

értem, köszi.


Amúgy meg nem rossz azért a gsync. Amikor cs:go-zom hiába van 200+ fps-em, mert lehet érezni, hogy a kép elkezd "tearing"-elni. Ha bekapcsolom a v-synct, akkor sokkal jobb, de viszont késleltetést lehet érezni, ami egy ilyen játéknál hatalmas hátrány.

2016. aug. 9. 10:16
 3/7 A kérdező kommentje:
gsync-vel meg nem lenne "lag", szóval.. jah.
2016. aug. 9. 10:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Parasztvakítás az egész.
2016. aug. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Árakat meg se néztem, szóval csak kíváncsiság az egész :D

Biztos 120-tól kezdődik egy ilyen.

2016. aug. 9. 10:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az esetedben sem segítene, mert 200 fps-t tearing nélkül 60Hz-es monitoron csak 60 fps-ben lehet megjeleníteni azaz szerintem ugyanaz lenne, mint a vsync esetén. Annyival jobb mint a vsybc, hogy az csak 60, 30, 20 vagy 15 fps-re tud skálázódni, míg a gsync bármilyen fps-hez igazodhat azaz akár 54 fps esetén is megmarad a tear mentes, szinkronizált kép. A freesync nem tudom, hogy támogatott-e nvidia kártyákkal, de ha jól tudom, akkor nyílt technológia és nem kíván spéci chipeket a monitorba, így olcsóbb is. Mondjuk ilyet is akkor vennék ha nem lenne sokkal drágább mint egy sima monitor. Én valószínűleg megelégednék egy 100Hz-es kijelzővel is.
2016. aug. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
aha, jó köszi.
2016. aug. 9. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!