Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek átverés 32gb 1....

Szerintetek átverés 32gb 1. 000ft-ért vagy lehet ennyire olcsó a kinai cucc?

Figyelt kérdés
[link]
2016. aug. 10. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:

ilyet fogsz látni: [link]

valószínűleg 8 gigás

2016. aug. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nehéz eldönteni. Én is vettem már ilyen olcsón cuccot ami valóban tudta azt amit írtak és - ahogy az előző is írta - faragtam rá azzal, hogy közelében sem volt annak amit ígért :). Pl 32GB SD kártya tudott 64 MBot :).


Fogd fel kockázati felárnak. Megér neked ezer forint kockázatot a dolog? Ha nem akkor ne vedd meg :)

2016. aug. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha az ebay-ről akarsz venni akkor a sinceritytrading-tól vegyél
2016. aug. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de ha fake akkor úgyis jön vissza a pénz, nem?
2016. aug. 10. 10:38
 5/9 A kérdező kommentje:
mondjuk ha csak pl 4gb és a pénzt is visszaküldik akkor is van egy ingyen 4gb-os nem? vagy nem mindig fizetik ki ha probléma van termékkel?
2016. aug. 10. 10:45
 6/9 anonim ***** válasza:
a terméket vissza kell küldened, és mindkét szállítást TE fizeted, szóval 1000 forint a termék, 5000 forint az oda-vissza utaztatás. Nyersz 1000 FT-ot, buksz 4000-et, megérte? Pont ez a lényeg az átvágásban, nem éri meg vissza küldeni mert többet buksz mint nyernél, inkább rohadjon szét nálad az a vacak.
2016. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6, akkor nekem rohadt nagy mázlim van évek óta, igaz nem ngyon vásárlok 1.000HUF felett de az is igaz hogy eddig még soha semmilyen hibás cuccot nem kellett visszaküldenem, problémát megírtam és 1-2 nap múlva jött is vissza a pénz, egyszer volt hogy 8.000HUF billentyűzet nem jött meg, ott is 2 levélváltás és már vissza is jött a pénz, szóval elhiszem hogy te belefutottál ilyesmibe de ez nem általános, nekem évek óta mindig visszajön a pénz ha bármi gubanc volt, max 5 napot kellett várnom legtöbbet a paypal számlára érkezésre...
2016. aug. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyira fake, mint Mia Khalifa mellei!
2016. aug. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem átveréas, én 4$ -ért vettem 64GB-os USB-t,ami még mindig nem drága kb. 2-3€ na most mind szép és jó, hogy 64GB de csak dísznek jó. :) Két félét rendeltem egyik ilyen kis arany rúd,másik pedig egy töltény ami szintén arany színű, viszont max 300 kb/s -el másol tehát hiába 64 gb ha 1 óráig másolsz kb. 5 gigát,tehát érted. :D
2016. aug. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!