Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a konfiguráció jó? Nzxt...

Ez a konfiguráció jó? Nzxt h440-gépház Asrock Z170 Extreme 4-alaplap asus strix gtx1080-videókártya intel Core i7-6700K 4. 00GHz-Processzor Corsair Dominator Platinum 16GB 3300MHz DDR4-ram samsung 240GB-ssd CORSAIR RMx Series 650W-tápegység

Figyelt kérdés
2016. aug. 12. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Most hogy hogy jó vagy mi a kérdés?

Nem tudom szituálciót elképzelni valaki vesz gépet kb 700k ért de nem tudja hogy jó e?

Nyilván jó szgép othoni pc be sokkal jobbat nem tudsz összerakni bár a winyó hol van mert az kell a 240gb ssd nem valami sok.

2016. aug. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__8..

3 órája kézdezted meg pontosan ugyanezt...

2016. aug. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

HÁZ kissé drága, nekem nem igazán jön be külsőre, inkább egy Zalman Z9 Neo fehér házat vennék, vagy Phantex Eclipse P400 fehér.

TÁP Ez se rossz, de alig több egy Super Flower Leadex Platinum 550W, az már SLI-re is jó, ha ilyesmi egyáltalán érdekelne.

LAP Tökéletes, olcsó, ahhoz képest nagy tudású.

CPU Ok, (bár ebben a lapban a sima i7 6700 is húzható, persze a K-s egyszerűbben).

HŰTŐ Nem írtál, mondjuk egy Scythe Ninja 4.

RAM Óriási baklövés, ha ugyanazt nézzük, akkor 80k??? 2x8gb 3200 CL16 ramot találsz 30k alatt.

SSD Adata SP550 480gb 38k-ért jobb választás, azon játékokkal is el lehet férni.

VGA Szintén nem jó, alig 20%-al erősebb, mint egy GTX-1070, amiből egy Gigabyte G1 GAMING 150k. Megéri neked a többletet? Inkább vegyél 2db GTX-1070-et, az már valami.


Összességében ennyi, szuper gép, ha komoly a kérdés.

2016. aug. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!A hűtőt elfelejtettem az egy CORSAIR Hydro Series H100i v2 Extreme Szerinted ez jó?Vagy inkább azt vegyem meg amit te ajánlottál?A ram ban teljesen igazad van!Megnéztem azt amit te ajánlottál és tetszik!A videókártyában is igazad van! Én már elötte összehasónlítottam a kettőt de nem vettem észre.És most hogy így mondod akkor a kettő videókártya az 1070-es ből nem is rossz!Köszi a választ és megis fogadtam.
2016. aug. 12. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha már NZXT ház, ott a Kraken X61 vízhűtő is. Persze ha belefér, én is ajánlom a vízhűtést, de sokkal nem jutsz velük előrébb tuningban. Viszont sokkal rendezettebb a ház belseje velük, meg szerintem szebb is.

Mondjuk nekem az NZXT Phantom házak amik abból a márkából tetszenek.

Az 550es super flower sli-re meg tuningra is elég.


Bár remélhetőleg nem fullHD monitoron akarod tolni velük :) (3440x1440 34coll illik inkább hozzá, ahhoz még 1db 1070 is elég, később is pótolhatod, ha kevésnek bizonyul)

2016. aug. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!