Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Aki ért a windows 7-hez,...

Aki ért a windows 7-hez, következő a probléma nincs hanga gépemen. Azt írja h "a windows audioszolgáltatás nincs engedélyezve" kívánja engedélyezni? Rá megyek h igen és nem csinál semmit, hogyan tudom vissza hozni a hangot?

Figyelt kérdés
2016. aug. 13. 20:37
 1/7 Hominida ***** válasza:
Mi történt mostanában a gépeddel, ami eltüntethette a hangot?
2016. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Teljesen rossz, próbáltam újra telepíteni de azt írta nem tudja le kerdezni az adatokat. És másnapra már hang se volt.
2016. aug. 13. 21:54
 3/7 Hominida ***** válasza:

Lekérdezni az adatokat? Talán valami hálózati telepítéssel próbálkoztál? És az üzenet után milyen lehetőséged maradt? Mit választottál? Milyen üzenettel zárult a telepítés? Akkor működött-e a hang vagy már akkor sem? Mi az, hogy "teljesen rossz", el sem indul a Windows? Pillants rá erre: [link]


Nem tudunk a történetedről eleget, de ha nincs hang, akkor elsősorban a hangvezérlő driverét kellene az Eszközkezelőben ellenőrizni, és ha ott hibát jelez, akkor újratelepíteni.

2016. aug. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod. pontosabban ezt írja: a telepítő nem tudta lekérdezni a számítógép lemezeivel kapcsolatos információkat. próbáltam dvd-ről , úgy hogy rajta van a gépen a telepítő stb.. erre eseteleg vmi megoldást? igazából sztem az is megoldaná a hang problémát ha újra lenne telepítve.
2016. aug. 15. 18:22
 5/7 Hominida ***** válasza:

Úgy látom, a problémának már irodalma van. [link] De megoldást hirtelenjében nem láttam közöttük.


Sajnos a probléma, azt hiszem, egy gyakorlott ember személyes jelenlétét igényli, keresni kell a részinformációkat a rendszer állapotáról. De megjegyzésként annyit hozzáteszek, hogy a Windows nagyon kényes arra, hogy a telepítőcsomag pont ugyanaz és ugyanott legyen, mint amelyikről az első telepítés megtörtént. Ezt meg lehet kerülni, de az tényleg nem megy így, őszintén sajnálom.

2016. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hominida ***** válasza:
Ellenőrizted már a Vezérlőpult | Rendszer | Rendszervédelem pontnál, hogy nincs-e egy alkalmas visszaállítási pontod a hiba előtti állapotra?
2016. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm azért, most h írtad utólag megnéztem, de nem sikerült, majd megnézetem inkább szerelővel, azt hittem itthon is el tudok vele boldogulni:)
2016. aug. 16. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!